“Primedba”
Komentar o hotelu T6 Limited

T6 Limited
Rangiran na 1.411. mestu od 1.768 Restorani u Beogradu
Opis: T6 Limited je od centra grada udaljena samo nekoliko kilometara. Pored wellness centra, teretane, u sklopu T6 Limited se nalazi i balon za fudbal, kao i restoran sa vrhunskim specijalitetima. Obavezna rezervacija za bazen vikendom do 10h. U našem sportsko-rekreativnom centru možete koristiti Vašu FitPass karticu.
Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Veoma cisto i lepo odrzavano. Dobro je da se rezervacijom odredjuje broj posetilaca. Medjutim nedopustivo je da se ne primenjuje nijedna od obaveznih mera zastite u doba corone. Lezaljke su postavljene bez obaveznog razmaka, kelneri ne nose maske a broj kupaca u bazenu nije ogranicen! Mislim da bi inspekcija imala posla.... nazalost!

Hvala korisniku Gospodja51

Komentar je napisan: 18. avgust 2019.

Pozitivno - vrlo čisto i dobro održavano, veliki parking, dobijaju se peškiri u samom objektu, limitiran broj gostiju prema broju ležaljki i srazmerno veličini bazena, bar i restoran u okviru objekta. Tu su i ormarići za stvari, vrlo čisti toaleti sa tuševima (ali bez svlačionica).

Negativno - najveća zamerka što se hrana čeka duže od 1h, mi smo konkretno otišli ranije jer nismo mogli toliko da čekamo. Druga zamerka, od 16h je počela preglasna muzika toliko da ne može da se razgovara. Mislim da bi umerenija nedeljna chill varijanta bila mnogo prikladnija.

Hvala korisniku Ljuba E
Komentar je napisan: 28. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Veliki kompleks na levoj obali na 15 minuta od centra grada. Poseduje bazen otvoreni, saunu,dzakuzi,spa i teretanu kao i balon za fudbal...moje preporuke svakoj firmi ili individui..odlicna hrana i usluga i prijatna atmosfera..za svaku preporuku..Prijatno osoblje i cista sredina.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Komsija86
Komentar je napisan: 1. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 3. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu T6 Limited gledali su i

T6 Limited – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!