“Restoran”
Komentar o hotelu Maison Boho

Maison Boho
Komentar je napisan: 11. februar 2020.

Odličan restoran, svakom bi ga preporučila... Ljepšu paštu nismo jeli... Djeca oduševljena lijepo uredenim abijentom....

Hvala korisniku 34ivanak

Komentar je napisan: 5. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Izvrsno! Odlična hrana i osoblje, uz dobru zabavu i provod! Često dolazim i uvijek se super zabavim sa curama. Preporučujem svima koji vole kombinaciju dobre hrane i zabave! Interijer ostavlja bez daha te odiše luksuzom. Čista petica!

Hvala korisniku lucialP4253OX
Komentar je napisan: 2. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Prednovogodisnje uzivanje u fenomenalnoj atmosferi,hrani,vinu,muzici i druzenju...
Rszeevisali smo telefonom par dana ranije,mjesto potvrdjeno odmah.Odmah po ulasku smo primjetili fantasticnu atmosferu.Odlican i ljubazan konobar nas je ubrzo smjestio za sto.Hrana nam je relativno brzo posluzena.Svi cetvoro smo bili odusevljeni .Muzika savrsena.Kako cesto posjecujem Bg,ovo je mjesto koje cu definitivno iznova posjecivati.Sve preporuke

Hvala korisniku dovla0708
Komentar je napisan: 17. novembar 2019.

Stol smo rezervirale 5 dana ranije, a kada smo došle rezervacija nije bila upisana. Svakome se može dogoditi greška i sve bi bilo u redu da je osoblje ponudilo ispriku i bilo ljubazno, ali kolutanje očima i popratni komentari bili su dno dna. Njihovo opravdanje je bilo da su nas zvali 3 sata prije večere kako bi OTKAZALI REZERVACIJU, a mi zbog rominga i signala nismo ni dobile poziv. Doći u restoran sa rezervacijom za rođendansku večeru, a dobiti ovakvu povratnu uslugu od osoblja svakako nikome ne bih preporučila.

Hvala korisniku Nika P
Komentar je napisan: 17. novembar 2019.

Stol smo rezervirale u ponedeljak za petak, receno da je rezervacija potvrdena. Kada smo dosle, za nas stola nije bilo, uz izgovor da su nas zvali danas popodne (par sati prije dogovorene rezervacije) da mjesta za nas IPAK nema, no kako smo bile u roamingu poziv nije dosao. Uz sve umjesto da dobijemo barem ispriku, dobile smo komentar “ne bi vam bili u kozi sad, necete nigdje naci stol sada” i naknadno kolutanje ociju. Nisam dugo vidila tolku neorganiziranost i neljubaznost! Najbolje od svega je da je prigoda dolaska bila rodendan prijateljice , ali naravno to nikog nije bilo briga! Preporucam zaobici ovaj “restoran” u punom luku ako ikad dodete u Beograd!

Hvala korisniku 96emap

Putnici koji su gledali informacije o mestu Maison Boho gledali su i

Maison Boho – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!