“Nisam fascinirana🤔”
Komentar o hotelu Simit Sarayi

Simit Sarayi
Rangiran na 14. mestu od 22 pekare u Beogradu
Komentar je napisan: 7. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Šta znam, otišli smo tamo po preporuci, meni je to tipa pekare, mislila sam da ima više rih nekih turskih specijaliteta, ali cezar salata, sendviči od piletine, tunjevine...sve to možete naći i u drugim fast food restoranima..sad smo bili i ne verujem da ćemo opet...

1  Hvala korisniku Brankica R

Komentar je napisan: 30. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Usluga katastrofa. Konobar koji me 3 puta odbija zato što je ušao u neku priču sa parom o Stivu Dzobsu i nekim stvarima njima zanimljivim. Pitam ga za pecivo sa čim je odgovor pitajte koleginicu. Hoću da naručim neku pitu gospodin nema vremena od priče odgovor moraćete sa koleginicom. Na kraju kada je završio sa njima uze čovek telefon i ode. Katastrofa. Inače na Novom Beogradu se dešava. Usluga nula

Datum posete: oktobar 2017.
6  Hvala korisniku Bradati B
Komentar je napisan: 22. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.
Komentar je napisan: 21. jul 2018.

Datum posete: jul 2018.
Komentar je napisan: 30. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jun 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Simit Sarayi gledali su i

Simit Sarayi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!