“Viva Mexico!”
Komentar o hotelu La Taqueria

La Taqueria
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

La Taqueria je uvek puna. Razlog je naravno odlična hrana! Jedino mesto u Beogradu gde možete osetiti pravi ukus Meksika. Odnos cene i kvaliteta je dobar. Osoblje je uvek nasmejano i spremno da pomogne u izboru. Ako volite Meksičku hranu ne propuštajte! Viva Mexico

Hvala korisniku KatarinaIvk

Komentar je napisan: 7. januar 2020.

Posetio sam ovaj lokal sa prijateljima, jedno popodne posle posla - došli smo gladni očekujući dobar obrok i nešto novo, što do sada nismo probali.

La Taqueria nas je neprijatno iznenadila - za veoma visoke cene (cena tri takosa je u rangu prosečnog obroka u beogradskim restoranima) dobili smo nikad manje hrane, toliko da smo se sve vreme smejali. Hladni takosi sa veoma malo mesa su zaista uvreda za svakoga ko voli da

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku AleksaNikolic
Komentar je napisan: 3. jun 2019.

Prijatan ambijent sa dobro raspolozenim i ljubaznim osobljem.

Hrana ukusna, taco party plate je bio dobar, zanimljiv izbor pica.

Sve u svemu, lepo iskustvo.

Hvala korisniku NemanjaZ60
Komentar je napisan: 9. april 2019.

za onoga ko voli meksicku kuhinju.Prijatan ambijent,odlicna ponuda.Preporuka za Margaritu i nachose sa sirom za predjelo.Ljubazno osoblje.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Anamarija M
Komentar je napisan: 15. februar 2019.

Jedno od retkih mesta u Beogradu u kome se sluzi Michelada. Ko zna za i voli ovaj koktel sa pivom, zna o cemu se radi. Odlicno mesto za opustanje, sa latino "dodirima". Hrana ukusna, osoblje usluzno. Preporucujem

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku megimartinac

Putnici koji su gledali informacije o mestu La Taqueria gledali su i

La Taqueria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!