“Sve pohvale!”
Komentar o hotelu Restoran PLATO

Restoran PLATO
Komentar je napisan: 16. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako kvalitetna usluga, hrana jako dobra, vino odlično. Najveće pohvale za ljubaznost i profesionalnost osoblja, specifično konobara koji nas je uslužio g. Stefana. Odlično poznavanje vina i odličan odnos sa gostima! Sve preporuke!

Hvala korisniku AnelSmajic

Komentar je napisan: 4. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prijatan doček, sjajan ambijent, neverovatno ukusna hrana i gostoljubivo osoblje. Najviše nam se dopao konobar David.

Hvala korisniku milicaaaaaaaa
Komentar je napisan: 21. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prijatno i fino mesto.Obzirom da se nalazi u najstozijem centru grada prilicno je mirno .Usluga je profesionalna.Hrana je sveza i ukusna.Preporuka.Ja svakako ponovo idem.

1  Hvala korisniku Sherpa43603052840
Komentar je napisan: 30. oktobar 2019.

Redovan sam gost koji se vraca zbog lepog ambijenta, dobre muzike, kvalitetne celokupne ponude, ali nakon vecerasnje posete moram da pohvalim konobara Stefana, koji nas je usluzio i ostavio fenomenalan utisak. Profesionalan, nasmejan, hariznatican - ucinio je nas boravak u Platou jos lepsim! Stefane, trazicemo tebe sledeci put kada dodjemo! Sve pohvale!

Hvala korisniku PecurkaDrukara
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019.

Atmosfera odlična kao i hrana, sve pohvale za mlade konobare Stefana i Stefana.. :)
Doći ćemo opet sigurno

Hvala korisniku Katarina0078

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran PLATO gledali su i

Restoran PLATO – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!