“Perfektno!”
Komentar o hotelu Lidette

Lidette
Rangiran na 19. mestu od 22 pekare u Beogradu
Komentar je napisan: 26. januar 2018.

Prelepo mesto na sa prelepim ambijentom. Na kolace jednostavno ne treba trositi reci jer koji god da izberete bicete odusevljeni, prosarani ukusima lavande, manga, jagode, maline, limuna, kruske i sve na hrskavoj korici od badema, lesnika, pistaca koja se topi u ustima. Cene prihvatljive, ambijent i usluga sjajni,veliki nepusacki deo da mozete da uzivate u mirisima iz kuhinje a ne iz cigarete, sto mi mnogo znaci. Mesto u koje udjete i odmah se osetite da pripadate tu. U zadnje vreme su poceli da sluze i dorucak i ceo akcenat je na zdravoj i ukusnoj hrani. Postojece fotografije ne mogu da adekvatno docaraju ambijent. Zaista najbolje i najiskrenije preporuke za ovo mesto...

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Milinko3P
Komentar je napisan: 30. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lidette gledali su i

Lidette – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!