Soba "Istražitelji iz Beograda"

Iako je prošlo više od godinu dana od poslednje posete MMR Escape rooms-u i iako se promenila... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Peripetija
Divided

Odlično iskustvo, zanimljivi i originalni zadaci sa kakvim se nismo sretali u drugim sobama... pročitajte više

Komentar je napisan: 10. mart 2020.
Saska92

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Sjajno iskustvo. Bila sam sa drustvom, nas 4 u grupici, nije lako al’ je jako. I ako niste upoznati sa Harry Potter svetom, bice vam zabavno u resavanju razlicitih zadataka.

Hvala korisniku KatarinnaR
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Jedna od boljih soba koje sam igrala, zadaci su jasni i jednostavni a enterijer je veoma originalan.

Hvala korisniku 953marijad
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Soba "Bekstvo iz Askabana" je stvarno top soba, koja nije preterano teska, a opet ima sasvim dovoljno zadataka da se vi i vasa druzina pomucite oko pronalaska resenja, msm da je vrh iskustvo i da ne treba propustiti nikako, pogotovo ako ste fan Harry Pottera
I obavezno da naglasim, domacin je cista 10ka!

Hvala korisniku mircetic96
Komentar je napisan: 23. novembar 2019.

Odlična atmosfera, na jako dobroj lokaciji! Sobe veoma zanimljivo osmišljene, sa interesantnim zagonetkama i zadacima. Svaka preporuka, bilo da ste prvi put u Escape Room-u ili vec iskusni igrač.
Igre su vođene na profesionalnom nivou i neophodna pomoć se pruža u pravom trenutku što igru čini dodatno uzbudljivom!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku brankom991
Komentar je napisan: 15. oktobar 2019.

Naslov komentara zvuci kao nova knjiga o Hariju Poteru, ali se ustvari radi o dve najzanimljivije tematske sobe u Beogradu. Igrao sam ih u razmaku od 6-7 meseci, a Bekstvo iz Askabana sam odigrao drugog dana kada je soba otvorena.
Sobe su fantastice i trebalo bi da ih odigraju i fanovi Harija Potera i ljudi koji o toj sagi ne znaju nista jer ce se sigurno sjajno zabaviti!

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku 3maj0Byk