Komentar je napisan: 13. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel je nov. Cene su visoke. Sobe su ciste ali su peskiri nekako ne sasvim cisti. Imaju cudan miris i ne mozete da ocenite da li je peskir cist ili nije. Besplatan Wi-Fi. Krevet-duseci su meki. Usluga prosecna.

Datum boravka: avgust 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Igorbre
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 21. avgust 2018.

Poštovani,

Drago nam je što ste izdvojili vreme da napišete komentar o Vašem skorašnjem boravku u našem hotelu.
Iskreno nam je žao što su peskiri koji su bili u Vašoj sobi imali “čudan” miris i stoga ćemo se potruditi da istražimo o čemu se radi kako bismo sprečili slične doživljaje ubuduće.
Hteli bismo da Vas uverimo da se iz dana u dan trudimo da usluga u našem hotelu bude na najvišem nivou.
Nadamo se da ćemo biti u prilici da Vas opet ugostimo i priredimo Vam iskustvo kakvo očekujete.

General Manager

Komentar je napisan: 12. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Poslovni hotel sa četiri zvezdice u centru grada , na jako prometnoj lokaciji . Poseduje veliki broj konferencijskih sala dobro opremljenih.Ponuda hrane i pića ništa spektakularna , čak u nekim stvarima i loša .
Dobar odnos kvaliteta i cene.

Datum boravka: maj 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku sladjan
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. jul 2018.

Poštovani,

Pozdrav iz hotela Hilton Belgrade!
Hvala Vam što ste posetili naš hotel i izdvojili vreme da podelite utiske sa nama.
Drago nam je da cenite našu lokaciju i kapacitete hotela, ali nam je žao što ste uočili neke od propusta.
Vaš komentar cenimo i naš tim će raditi na poboljšanju usluga.
Nadamo se da ćemo Vas ponovo videti i da ćemo uspeti da ispunimo i prevaziđemo Vaša očekivanja.

Nicolaas Houwert

Komentar je napisan: 16. april 2018.

Stice se utisak da je ovaj hotel zaposlio gomilu diletanata, I da su ovi pozitivni komentari delo njihovih zaposlenih. Ne znam za ostale delove hotela ali sto se tice kuhinje, restorana I bara oni ne zasluzuju ni 2 zvezdice!

• Datum boravka: april 2018., putovao/la je sa partnerom
4  Hvala korisniku Osecajzalepo
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. april 2018.

Poštovani/a gđo/gdine,

Hvala Vam što ste iskoristili priliku da nam napišete kakav Vam je bio boravak u našem hotelu. Žao nam je što Vam se nije svideo naš restoran i što nam niste napisali više detalja koji su doveli do Vašeg nezadovoljstva.

Ovim putem bih hteo da Vas obavestim da je naš tim uvek spreman da izađe u susret gostu i da ispravi nepriliku. Nadamo se da ćemo imati prilike da vas opet ugostimo i nadomestimo vase prethodno iskustvo.

Generalni menadžer

Komentar je napisan: 24. mart 2018.

Definitivno najbolji hotel u Beogradu, na odlicnoj lokaciji, blizu centra. Osoblje je preljubazno, narocito recepcija. Bili smo na veceri u Two kings restoranu, i hrana i usluga su odlicni! Divan spa. Toplo preporucujem. Sigurno cemo se videti opet

• Datum boravka: mart 2018., putovao/la je sa prijateljima
2  Hvala korisniku Iva T
Nicolaas H, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. mart 2018.

Draga Iva,

Pozdrav iz hotela Hilton Belgrade!
Hvala Vam što ste posetili naš hotel i podelili Vaše utiske sa nama.
Veoma nam je drago da su Vam se svideli i restoran Two Kings i LivingWell Health Club.
Naše osoblje se raduje da Vas opet ugosti.
Nadamo se da ćete uskoro ponovo biti naš gost.

General Manager

Komentar je napisan: 6. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: avgust 2018., putovao/la je sa partnerom
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 20. avgust 2018.