Komentar je napisan: 8. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Otseo sam u hotelu jedno vece. U sobi nije bio daljinski 2 puta sam zvao recepciju da se donese daljinski u sobu da sam treći put posle 2 sata sišao sam dole na recepciju da bih lično zamolio da donesu. Imao sam rezervisan i plaćen hotel. Po izlasku napolju naplaćeno mi je sa depozita jer nisu znali da naplate već ostavljenu karticu.
I sta je najgore!!! Menadžment glavni hotela ne priča Srpski sto je sramota. Živi i radi u Srbiji dužan je sa priča Srski jer ja u svojoj zemlji hocu da pričam na Srpskom! Ovo je poniženje za ovako veliko ime u Hotelierstvu a ne postovanje države u kojoj je otvoren!

Datum boravka: oktobar 2018., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku risdarko
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 9. oktobar 2018.

Poštovani gospodine Ris,

Ovim putem želim da Vam se zahvalim što ste izdvojili Vaše vreme da napišete komentar o iskustvu koje ste imali za vreme boravka u našem hotelu.Prvenstveno želim da Vam se izvinim na neprijatnosti koju ste imali jer niste zatekli daljinski upravljač u vašoj sobi i žao mi je što ste morali da čekate duže od očekivanog i da silazite do recepcije kako bi Vaš zahtev bio uslišen. Ja, kao generalni menadžer, ovog hotela strogo vodim računa o tome da su želje i zahtevi gostiju na prvom mestu ukoliko su naravno ostvarivi i žao mi je što moje kolege nisu uspele da reše Vaš problem na mnogo brži način.

Što se tiče Vašeg komentara u vezi našeg mendžment tima koji ne govori srpski, u našem hotelu isključivo se priča srpski jezik međutim budući da je engleski jezik zvanični jezik tehnologije i sporazumevanja u ugostiteljstvu to nam je drugi govorni jezik u hotelu. Hilton, kao brend, je renomirana kompanija poreklom iz Amerike koja se trudi da zaposli različite nacionalnosti i kulture širom sveta kako bi se srušio jaz među ljudima, a pogotovo zaposlenima u korporaciji. Naš cilj i želja je da zaposlimo strance da rade kod nas kako bi pokazali, na primer, da je Beograd divan grad za život i rad, a pogotovo za zasnivanje porodice.

Ja želim da vas pozovem da opet odsednete kod nas i tom prilikom ćemo se potruditi da vaša očekivanja budu ostvarena.

Komentar je napisan: 6. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Najbolji hotel u gradu. Za svaku poreporuku! Spoj modernog i lepog.U samom srcu grada , sa prebogatim sandrzajem i animacijom! Velika je stvar sto imaju muzicki program u sklopu hotela.Vraticu se opet ovde.

Datum boravka: oktobar 2018., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku nemanja112
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Draga Nemanja,

Pozdrav iz hotela Hilton Belgrade! Hvala Vam što ste posetili naš hotel i podelili Vaše utiske sa nama. Naše osoblje se raduje da Vas opet ugosti. Nadamo se da ćete uskoro ponovo biti naš gost.

Komentar je napisan: 13. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel je nov. Cene su visoke. Sobe su ciste ali su peskiri nekako ne sasvim cisti. Imaju cudan miris i ne mozete da ocenite da li je peskir cist ili nije. Besplatan Wi-Fi. Krevet-duseci su meki. Usluga prosecna.

Datum boravka: avgust 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Igorbre
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 21. avgust 2018.

Poštovani,

Drago nam je što ste izdvojili vreme da napišete komentar o Vašem skorašnjem boravku u našem hotelu.
Iskreno nam je žao što su peskiri koji su bili u Vašoj sobi imali “čudan” miris i stoga ćemo se potruditi da istražimo o čemu se radi kako bismo sprečili slične doživljaje ubuduće.
Hteli bismo da Vas uverimo da se iz dana u dan trudimo da usluga u našem hotelu bude na najvišem nivou.
Nadamo se da ćemo biti u prilici da Vas opet ugostimo i priredimo Vam iskustvo kakvo očekujete.

Komentar je napisan: 12. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Poslovni hotel sa četiri zvezdice u centru grada , na jako prometnoj lokaciji . Poseduje veliki broj konferencijskih sala dobro opremljenih.Ponuda hrane i pića ništa spektakularna , čak u nekim stvarima i loša .
Dobar odnos kvaliteta i cene.

Datum boravka: maj 2018., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku sladjan
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. jul 2018.

Poštovani,

Pozdrav iz hotela Hilton Belgrade!
Hvala Vam što ste posetili naš hotel i izdvojili vreme da podelite utiske sa nama.
Drago nam je da cenite našu lokaciju i kapacitete hotela, ali nam je žao što ste uočili neke od propusta.
Vaš komentar cenimo i naš tim će raditi na poboljšanju usluga.
Nadamo se da ćemo Vas ponovo videti i da ćemo uspeti da ispunimo i prevaziđemo Vaša očekivanja.

Nicolaas Houwert

Komentar je napisan: 16. april 2018.

Stice se utisak da je ovaj hotel zaposlio gomilu diletanata, I da su ovi pozitivni komentari delo njihovih zaposlenih. Ne znam za ostale delove hotela ali sto se tice kuhinje, restorana I bara oni ne zasluzuju ni 2 zvezdice!

• Datum boravka: april 2018., putovao/la je sa partnerom
4  Hvala korisniku Osecajzalepo
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. april 2018.

Poštovani/a gđo/gdine,

Hvala Vam što ste iskoristili priliku da nam napišete kakav Vam je bio boravak u našem hotelu. Žao nam je što Vam se nije svideo naš restoran i što nam niste napisali više detalja koji su doveli do Vašeg nezadovoljstva.

Ovim putem bih hteo da Vas obavestim da je naš tim uvek spreman da izađe u susret gostu i da ispravi nepriliku. Nadamo se da ćemo imati prilike da vas opet ugostimo i nadomestimo vase prethodno iskustvo.

Generalni menadžer