Komentar je napisan: 3. mart 2020.

Hotel je na dobroj lokaciji, a sobe su vrlo čiste i nove. Fora mi je rooftop bar, no vjerujem da je jos ljepsi preko ljeta. Posto volim aute moram napomenuti i da je garaza super. Ne volim parkirati na ulici tako da je ova podzemna garaza ispod hotela top.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku nixa_123
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. mart 2020.

Poštovani "nixa_123",

Hvala Vam sto ste našli vremena da ocenite naš restoran najvećom mogućom ocenom i podelite svoje iskustvo.

Ceo tim restorana SkyLounge Vam se zahvaljuje, naš cilj je da svi gosti budu zadovoljni, ovakvi komentari nam pokazuju da u tome i uspevamo.

Komentar je napisan: 17. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Dorucak i usluga u kuhinji fantasticna,ljubazna. Gym pristojan sa spa centrom,uzeci u obzir da smo ja i supruga sportski tip,bili smo prezadovoljni u tom pogledu. Room servis tacan,brz ,ljubazan. Servis Konobara Vladaimir C. Je bio na svetskom nivou.Potrudio se da ispuni sve naše zahteve i očekivanja i u tome naravno uspeo. Night club sa prelepim pogledom i ambijentom za opustanje u kasnim satima je isto na high levelu. Hvala! Vidimo se uskoro opet. A.K.

Datum boravka: decembar 2019.
Hvala korisniku Aleksa019

Poštovani "Aleksa019",

Nicolaas Houwert

Komentar je napisan: 22. januar 2020.

Boravio sam 7 dana. Odusevljen sam hotelom, osoblje na recepciji preljubazno higijena za 10, hrana predivna, i na kraju sky lounge restoran bar fascinantan osoblje me na kraju postidelo nisu hteli da mi naplate veceru. Zaista sam odusevljen i uvek cu se vratiti! Djordje

Datum boravka: januar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Bilja1409
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. januar 2020.

Poštovani,

Hvala puno na ovako lepom komentaru, jako nam je drago da smo ispunili Vaša očekivanja i biće nam zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo u našem hotelu!

Nicolaas Houwert

Komentar je napisan: 5. januar 2020.

Odlicno organizovano, hrana odlicna, usluga odlicna, ambijenta odlican.
Za parove sa malom decom odlican izbor.
U retkim pauzama izmedju visoko kvalitetnih obroka stoni tenis dodje kao pauza za sledece poluvreme, slatko, slano...

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku LKnezevic623
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. januar 2020.

Dear Guest,
Thank you so much for commenting on your recent experience over Sunday Brunch at our Two Kings Restaurant. We are really happy to receive such high marks, and can assure you that every Sunday we will surprise our guests with new tastes and flavors that make you return.
We look forward to welcoming you back soon again.
Yours Hospitably
Nicolaas Houwert

Komentar je napisan: 4. januar 2020.

1. Naplata parkinga u sklopu hotela 20e za dan.
2. Neljubazno osoblje na recepciji a Room service kasni po par sati................
3. Bas smo se zgrozili kad smo vidjeli da ručnike mijenjanju tek nakon 3 dana i morate ih moliti i tad...

Datum boravka: decembar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa Hilton Hotels & Resorts
Hvala korisniku mdgr0up
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. januar 2020.

Dear Madam, Dear Sir,

Thank you for your feedback, it is regrettable to read we did not manage to provide you with our usual Hilton hospitality.

Please accept my apologies for any confusion regarding our parking prices. Parking is available at 15 Euros per day, as indicated on our website and at the entrance of the Public Garage.

We do apologize if your Room Service order was not delivered on time. Please next time, inform any member of our team in order to Make It Right and offer you immediate assistance.

We would like to inform you about our Conserve to Preserve programme, reducing our impact on the environment by saving water and energy in our laundry facilities. With your help and if you leave your bath towels on the hook or the towel bar, this indicates you would like to reuse your towels. If you leave a towel on the floor, we will replace it.

Our standard is to change your bed linen every three days and again after you check out. To have your linen changed sooner, please place the Conserve to Preserve card on your pillow in the morning. This card can be found in our bathrooms.

We hope to have informed you sufficiently, and hope that you will be coming back on another occasion.

Kind regards