Najniže cene boravka
Expedia.com149 US$
eDreams149 US$
Lol.travel187 US$
Prikaži svih 19 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Želeo bih da pohvalim čitavo osoblje restorana Hotela Hilton. Od rezervacije stola do usluge i hrane za sve dajem ocenu 10.Posebno hvala Milici koja nas je perfektno usluzila i iznenadila dezertom nakon preukusne večere.Definitivno cu od sada češće svracati u Hilton.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku Pandabaer1988
Tatjana Marjanović, Marketing objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Dragi gosti,

Veoma nam je drago što ste uživali u večeri kod nas i što ste odabrali upravo Hilton belgrade za ovako važnu proslavu!

Iskreno se radujemo što smo svi zajedno doprineli pozitivnom utisku, koleginici Milic ćemo preneti Vaš divan komentar.

Hvala Vam još jednom što ste nas posetili i odvojili vreme da podelite svoje utiske. Radujemo se ponovnom susretu.

Iskreno vaši,

Hilton Belgrade Tim

Komentar je napisan: 3. mart 2020.

Hotel je na dobroj lokaciji, a sobe su vrlo čiste i nove. Fora mi je rooftop bar, no vjerujem da je jos ljepsi preko ljeta. Posto volim aute moram napomenuti i da je garaza super. Ne volim parkirati na ulici tako da je ova podzemna garaza ispod hotela top.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku nixa_123
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. mart 2020.

Poštovani "nixa_123",

Hvala Vam sto ste našli vremena da ocenite naš restoran najvećom mogućom ocenom i podelite svoje iskustvo.

Ceo tim restorana SkyLounge Vam se zahvaljuje, naš cilj je da svi gosti budu zadovoljni, ovakvi komentari nam pokazuju da u tome i uspevamo.

Komentar je napisan: 17. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Dorucak i usluga u kuhinji fantasticna,ljubazna. Gym pristojan sa spa centrom,uzeci u obzir da smo ja i supruga sportski tip,bili smo prezadovoljni u tom pogledu. Room servis tacan,brz ,ljubazan. Servis Konobara Vladaimir C. Je bio na svetskom nivou.Potrudio se da ispuni sve naše zahteve i očekivanja i u tome naravno uspeo. Night club sa prelepim pogledom i ambijentom za opustanje u kasnim satima je isto na high levelu. Hvala! Vidimo se uskoro opet. A.K.

Datum boravka: decembar 2019.
Hvala korisniku Aleksa019

Poštovani "Aleksa019",

Nicolaas Houwert

Komentar je napisan: 22. januar 2020.

Boravio sam 7 dana. Odusevljen sam hotelom, osoblje na recepciji preljubazno higijena za 10, hrana predivna, i na kraju sky lounge restoran bar fascinantan osoblje me na kraju postidelo nisu hteli da mi naplate veceru. Zaista sam odusevljen i uvek cu se vratiti! Djordje

Datum boravka: januar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
1  Hvala korisniku Bilja1409
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. januar 2020.

Poštovani,

Hvala puno na ovako lepom komentaru, jako nam je drago da smo ispunili Vaša očekivanja i biće nam zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo u našem hotelu!

Nicolaas Houwert

Komentar je napisan: 5. januar 2020.

Odlicno organizovano, hrana odlicna, usluga odlicna, ambijenta odlican.
Za parove sa malom decom odlican izbor.
U retkim pauzama izmedju visoko kvalitetnih obroka stoni tenis dodje kao pauza za sledece poluvreme, slatko, slano...

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku LKnezevic623
BEGBSGM, General Manager objekta Hilton Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. januar 2020.

Dear Guest,
Thank you so much for commenting on your recent experience over Sunday Brunch at our Two Kings Restaurant. We are really happy to receive such high marks, and can assure you that every Sunday we will surprise our guests with new tastes and flavors that make you return.
We look forward to welcoming you back soon again.
Yours Hospitably