“Lepo mesto”
Komentar o hotelu Coffee Dream

Coffee Dream
Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Mesto je prijatno za sedenje. Predlog je da sedite unutra, jer je spoljasnji deo odmah uz trotoar pa dosta ljudi prolazi. Kao i ostali Coffe Dream kafici ima potpuno istu ponudu. Ovog puta sma probao vocne kupove i svideli su mi se, bas su ukusni. Zamerka glavna je sto ima previse pusaca i dim se mnogo oseti.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 16. oktobar 2019.

Odlican cafe sa opustajucom atmosferom, divnom uslugom i odlicnom kafom. Iskoristili smo ga za mali predah posle obilazenja centra grada i nismo pogresili

Hvala korisniku Megi1976
Komentar je napisan: 17. januar 2019.

Prosecno mesto ali prijatno. Ljubazno osoblje i dobra i brza usluga. Jedina zamerka je velika količina duvanskog dima.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Deana01
Komentar je napisan: 20. decembar 2019.

Komentar je napisan: 18. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Coffee Dream gledali su i

Coffee Dream – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!