“Ok je”
Komentar o hotelu Bela Reka Nacionalni Restoran

Bela Reka Nacionalni Restoran
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Dobra hrana
Prijatna atmosfera
Međutim, ljubaznost osoblja nedovoljna za ono što pretenduju. Hostese na granici neljubaznosti, konobari malo priučeni....

1  Hvala korisniku TweetyJAG

Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Ljubazni konobar nam donosi"zanimaciju" dok nam ne stignu jela koja smo naručili u vidu hleba i dve vrste namaza.Ne naglašava da će to biti naplaćeno,ne pita da li želimo tu "zanimaciju",samo donosi i na kraju nam zanimacija koju nismo tražili bude naplaćena!!!
Ostala hrana koju smo naručili ukusna ali nikad više nećemo ponoviti odlazak u ovaj restoran.U Beogradu je ponuda restorana tolika da nema potrebe ponavljati ovakvo iskustvo.

3  Hvala korisniku Marija N
Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Izuzetno ambijentalno etno sa ukusom . Hrana je odlicna , lepo servirana i posluzena kao i odlicnog kvaliteta . Servilna Usluga

1  Hvala korisniku dolimax
Komentar je napisan: 28. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Spoj starw Srbije i savremenog ugostiteljstva .Hrana na nivou Evrposke kuninje .Sve ukusno sve perfektno.Ljubazno osoblje ,savrsena organizaciaj svega .Svaka cast

Hvala korisniku BataKole1978
Komentar je napisan: 16. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Prosto mi je neverovatno da takav restoran ne dozvoljava gostina da poruce stvari iz menija pre 12h. Objasnio sam konobaru da postim i da jedino ribu mogu da jedem od celog jelovnika njihovog ali mi je konobar uz izvinjenje objasnio da je takva politika restorana da se do 12h nudi samo dorucak.

2  Hvala korisniku Fikaca

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bela Reka Nacionalni Restoran gledali su i

Bela Reka Nacionalni Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!