“Svaka pohvala”
Komentar o hotelu Bela Reka Nacionalni Restoran

Bela Reka Nacionalni Restoran
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Hrana,ambijent,muzika,usluga sve sjajno!Cene korektne,dobar izbor pica i hrane koji sami proizvode.Preporuka za koziju sir sa dzemom od sumskog voca.

Hvala korisniku svrca1988

Komentar je napisan: 26. septembar 2020.

Restoran je mračan, više je za večeru jer je taman, malo klaustrofobičan danju. Nije neki ambijent, ali je hrana fantastična.

Hvala korisniku Natasa K
Komentar je napisan: 13. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Lep nacionalni restoran sa ljubaznim osobljem. Srpski gurmanluk i ljubaznost sa stilom. Ambijent u modernom srpskom stilu. Idealno mesto da nekog stranca prijatelja-kolegu, odvedete na poslovni ručak-večeru. Meni se lično ne dopada što nemaju mlečne proizvode od kravljih proizvoda, već isključivo je sve od kozijeg, konkretno sirevi, a i malo su jače cene.

Hvala korisniku Milanchepool
Komentar je napisan: 5. septembar 2020.

Restoran,na glasu.Restoran kome izgleda dobro ide što je lepo ali ja lično,ostadoh nezadovoljan.Karađorđeva šnicla,slična takvim u drugim restoranima,ali samo slična.Pileće belo na žaru sa par pomfrija,totalno razočarenje.Sramota je to jelo,izneti pred gosta tako i količinski i vizuelno prezentovano.Roštilj, iako se deklarišu kao restoran nacionalne kuhinje,zaista nije...lošiji je od roštilja u bilo kom bircuzu.Cene,pa nakon godine dana uvećane i to uredno,verovatno određenoj klijenteli to i ne smeta,meni smeta.Ljubazno osoblje,toaleti čisti,parking veliki ali cene za ono što dobijete....na žalost,ja tamo više verovatno nikada neću otići,nemam ja para da plaćam da nekoga vidim i da mene neko vidi.

2  Hvala korisniku Nebojša M
Komentar je napisan: 1. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Jako loša hrana, ispod svakog nivoa!
Bila sam 3 puta, davajući šansu restoranu, ali je svakiput bio razočarenje!
Hrana je neukusna, curetina sa mlincima je najgora koja sam ikada probala...
Ambijent je lep, zaista se vidi sa je uloženo dosta, ali očigledno ne u prave stvari...
Usluga je bila dobra. Sve u svemu, ne bih posećivala više.

3  Hvala korisniku heyMaki

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bela Reka Nacionalni Restoran gledali su i

Bela Reka Nacionalni Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!