“Sve super, ali konobari tanki.”
Komentar o hotelu Bela Reka Nacionalni Restoran

Bela Reka Nacionalni Restoran
Komentar je napisan: 13. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve super, ali konobari tanki. Ima tu još dosta mesta za poboljšanje. Teletina je odlična, samo konobare popravite.

Hvala korisniku bigjoebgd

Komentar je napisan: 22. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prvi put u restoranu.
Ambijent je ispunio očekivanja. Dobra posećenost restorana je nešto što je na startu obećavalo. I pored zaboravljenog predjela servis je bio dosta dobar,nenametljiv sa postojanom pažnjom. Hrana koju smo poručili nije ostavila utisak. Iskreno, očekivali smo mnogo bolje.

Hvala korisniku LuiXIII
Komentar je napisan: 3. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana,ambijent,muzika,usluga sve sjajno!Cene korektne,dobar izbor pica i hrane koji sami proizvode.Preporuka za koziju sir sa dzemom od sumskog voca.

Hvala korisniku svrca1988
Komentar je napisan: 26. septembar 2020.

Restoran je mračan, više je za večeru jer je taman, malo klaustrofobičan danju. Nije neki ambijent, ali je hrana fantastična.

Hvala korisniku Natasa K
Komentar je napisan: 13. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Lep nacionalni restoran sa ljubaznim osobljem. Srpski gurmanluk i ljubaznost sa stilom. Ambijent u modernom srpskom stilu. Idealno mesto da nekog stranca prijatelja-kolegu, odvedete na poslovni ručak-večeru. Meni se lično ne dopada što nemaju mlečne proizvode od kravljih proizvoda, već isključivo je sve od kozijeg, konkretno sirevi, a i malo su jače cene.

Hvala korisniku Milanchepool

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bela Reka Nacionalni Restoran gledali su i

Bela Reka Nacionalni Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!