“Nista Specijalno”
Komentar o hotelu Holy Smokes - Texas Style BBQ

Holy Smokes - Texas Style BBQ
Rangiran na 1.368. mestu od 1.784 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Pošto sam veliki fan "pulled pork" sendviča a radeći na kruzerima imao sam prilike da ih okusim širom Sveta, tako me je obradovalo pojavljivanje drpanog prasećeg mesa u Beogradu.
Privučen prilogom "Marke Žvake" i čitajući članke po netu rešio sam da probam drpano praseće meso u sendviču.
Prvo ću se okrenuti samom ukusu mesa koje je bilo OK na trenutak me je podsetilo na ukus mesnih narezaka sa kraja 90ih (kada sam ih i poslednji put jeo) da li je to dobro ili loše ni sam ne znam. Što se tiče samih priloga džem od luka se nije ni osetio a u meniju je naznačeno sos po želji ali bio sam samo upitan da li hoću ljuti sos.
Lokacija je u centru blizu bajloni pijace i Skadarlije ali se nalazi kao u nekom dvorištu ili parkingu, malo je "ušuškan" ali imate pogled na ostatke nekadašnjeg fast fooda u blizini tj. na stolice i šut. Takođe sam utisak atmosfere kvarili su zvukovi bušilica i radova u bašti lokala.
Pozitivna stvar je selekcija zanatskih piva, posebno me raduje činjenica da sve češće u restoranima i fast-food-ovima se mogu naći zanatska piva.
Možda su im druga jela iz jelovnika boljeg kvaliteta ali sendvič sa drpanon prasetinom ne preporučujem.

1  Hvala korisniku VukasSD

Komentar je napisan: 11. jun 2020.

Tresla se gora, rodio se mis. Da li sto sam previse ocekivao ili sta, ali izadao sam razocaran, tako da im se vise necu vracati. Usluga losa, meso hladno, skupo i male porcije. Ukusno jeste generalno, ali ono... Svinjska rebra, bukvalno 3 rebarca ali bukvalno, drpano prase dobijes saku mesa, brisket tu i tamo. Trksaski krompir nista spec, sos je dobar. Sve u svemu ne vredi te pare...

Datum posete: jun 2020.
2  Hvala korisniku Pisske
Komentar je napisan: 8. jun 2018.

Kakva klopa! Ovo nema u Beogradu bree! Probala sam i drpano prase i brisket i batak i sve je baš dobro! Posebno neki hand made priloziiii. Ješće se, jesti!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku AnaYesYes
Komentar je napisan: 14. februar 2020.

Komentar je napisan: 8. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Holy Smokes - Texas Style BBQ gledali su i

Holy Smokes - Texas Style BBQ – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!