“Dobro”

Kuhinje: evropska, francuska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 31. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana sa pristupačnim cijenam u centru Beograda. Osoblje ljubazno i vrlo brzo. Za preporuku ako ste u centru Beograda

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku zarko2018

Komentar je napisan: 7. septembar 2017.

Bio sam u ovom restoranu dva puta. Oba puta je svirao Ivan Zoranović. Prvi put sam drugi put sa Željkom Stepanovićem. NIkada u životu nisam bio na boljoj svirci. Svima bi preporučio da ih čuju..

Što se tiče restorana osoblje je veoma ljubazno. Atmosfera je dobra. Gosti su ljudi različitog uzrasta. Preporuka i za mlađe i za starije...

Hvala korisniku zagyrow
Komentar je napisan: 17. avgust 2016.

Dugo sam htela da posetim ovaj restoran ocekivajuci francusku atmosferu. Konacno svratili smo jedne julske veceri . Utisak je bio sve samo ne francuski. Stolovi u basti su neosvetljeni, mogu da stave makar jednu svecu. Hrana je obilna i ukusna ali u pitnaju su obicne salate koje nemaju nikakve veze sa francuskim jelima. Menu je kao u obisnoj kafani. Mozda je zimi ugodnije u lolaku ali onakva basta ne zasluzuje da bude blizi Knez Mihajlove gde je bilo puno stranaca. Lokal je i unutra zapusten, do toaleta prolazite kroz naslagane stolicu u podrumu, konobar nije bas najprijatniji. Sve u svemu , zao mi je sto smo novac ostavili tamo.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku _dzivojinovic
Komentar je napisan: 11. maj 2016.

Prijatan ambijent,sa ljubaznim osobljem. Hrana je servirana u vecim porcijama i ukusna je . Na toj lokaciji ugodno mesto za rucak sa porodicom :))

Datum posete: april 2016.
Hvala korisniku Rebeka G
Komentar je napisan: 7. mart 2016.

Kvalitet obroka je sasvim dobar, porcije su obilne, a cene veoma pristupačne s' obzirom na lokaciju i grad. Enterijer je sasvim prijatan, mada ako ste u prizemlju može biti malo klaustrofobično. Kompletan obrok za dve osobe ~3500 RSD.

Datum posete: februar 2016.
Hvala korisniku Nenad D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Le Molière gledali su i

Le Molière – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!