“Vrhunski kvalitet hrane na lokaciji gde se tako nešto ne očekuje!”
Komentar o hotelu Via del Gusto

Via del Gusto
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak
Komentar je napisan: 3. februar 2017.

U ovom restoranu sam bio nekoliko puta sasvim slučajno sa prijateljima.
Sinoć sam prvi put večerao tamo jer sam prethodnih puta bio u žurbi.
Jednom rečju, ostao sam potpuno iznenađen pre svega kvalitetom hrane.

Za stolom je jelo četvoro ljudi, pa sam siguran da nije slučajnost da je moje jelo vrhunsko.
Ja sam poručio HEAVENLY CHICKEN i malo je reći da sam ostao bez teksta.
Jelo je bazno od pilećeg belog mesa, ali samo belo meso je komadno, ne filetirano, a kao tako je najteže za spremiti da bude dobro, a bilo je savršeno. Fil za belo meso je krem sos sa pršutom, gorgonzolom, mocarelom i pečurkama. Gustina fila savršena, nema viška pavlake da bude tečan, već je gust i kompaktan. u svakom zalogaju se oseća svaki sastojak, plus parmezan. Fila ima toliko da je bilo i viška. Uz ovo jelo ide krupno sečen krompir koji je začinjen. Krompir je za razliku od većine restorana bio vreo, svaki podjednako pečen i podjednako začinjen.

Ostala poručena jela su bila: Ćureći file sa tikvicama ( 2 komada filea, sa listom pršute koji prekriva svaki komad mesa i na svakom po 2 komada mocarele. Tikvice grilovane, bez greške), Špageti Carbonara (pola porcije, fil prave boje i gustine, spageti adente, kako treba), Grčka salata. Svaki sastojak svež, povrće sveže, tek sečeno, porcije velike.
Na kraju smo poručili palačinke, već je radno vreme bilo na izmaku, niko nam to nije zamerio, moja je bila sa Nutelom, šlagom i višnjama, ostale tekođe sa voćem, testo palačinke savršeno, fil prebogat, voće sveže i posebna pohvala za šlag, jer da on bude svež na kraju dana, da nikome ne smeta da ponovo pere špric, kad je verovatno celu kuhinju popakovao, zaista je impresivno.

Takođe, konobar je bio profi, nenametljiv, nije grešio, svakom je doneo šta je hteo. Ja to posebno cenim jer pijem Coca Colu isključivo sa punom čašom leda, što uglavnom svugde napominjem po 5 puta, ovde sam samo rekao Coca Cola sa puno leda, pitao je konobar samo da li želim punu čašu, rekao sam da i nisam morao da ga podsećam. Uz glavno jelo sam pio vino, pa sam se posle dezerta vratio na Coca Colu, a nisam morao da ga podsećam da pijem sa ledom, sam je doneo čašu punu leda.

Svaka čast!

Hvala korisniku DusanMisic
Napišite komentar

Komentar je napisan: 31. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Probajte picu rikota spanac nerealno dobra. Osoblje jako prijatno i kulturno. Mesto za svaku preporuku treba svratiti probati i uveriti se

Hvala korisniku dzadzi
Komentar je napisan: 14. septembar 2016.

Da ovaj restoran nije u Knez Mihailovoj ulici verovatno nikada ne bih cula za njega. Lepo je sedeti u basti ovog restorana. Osoblje je prosecno kao i hrana. Nije lose, a nisam ni odusevljena.

Hvala korisniku Bojana M
Komentar je napisan: 1. jul 2016.

Veoma ukusna hrana. Osoblje je prijatno, kao i sama atmosfera. Jedina zamerka je cena, koja nije baš pristupačna svima, mada nije da cena ne odgovara kvalitetu kako hrane, tako i usluge i čitavog restorana.

Hvala korisniku Milana Č
Komentar je napisan: 18. april 2016.

Ambijent je prelep.....suprug i ja smo isli vise puta sa zadovoljstvom. Prijatno osoblje..............

Hvala korisniku _ivica_ivana

Putnici koji su gledali informacije o mestu Via del Gusto gledali su i

Via del Gusto – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!