“Milky utisak...”

Milky Beograd
Rangiran na 40. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 20. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Generalni utisak:
Lokal je lep, malo je nezgodno što je mali i skučen, ali postoji leti terasa koja rasterećuje. Svakako lep ambijent i samo okruženje.
E sad ono što vas najviše zanima je sama palačinka.
Po meni, palačinka nije ništa posebno, ne mogu da kažem da nije lepa, ukusna, simpatično dekorisana (pogotovo špricevi od nutele koji su stvarno originalni, kao što vidite na slici).
Moja kombinacija je bila premium bela čokolada-plazma-2 šprica nutela.
Odmah u startu da kažem da je krem baš ukusan! Ono što se meni nije dopalo je to što plazma ide preko, umesto unutra u samu palačinku. Po meni je mnogo bolje unutra jer palačinka dobije puniji ukus, ovako moraš da loviš okolo i rasipaš sa strane plazmu dok pokušavaš da “umočiš” komadić palačinke u mrvice. Beli krem sam namerno uzeo jer to baš nema u klasičnim palačinkama, nisam hteo klasičnu kombinaciju sa nutelom jer to je prosto klasik, ali rekao bih da sam pogrešio, jer nije baš nešto puno bilo namaza, kao što vidite na slici deluje “tanko”. Palačinke su skupe i ne opravdavaju kvalitet (možete da vidite na slici kompletan cenovnik).
Sve u svemu s obzirom da sam prešao pola grada da bih probao čuvenu milky palačinku koja na mene nije ostavila poseban utisak, ne mogu da dam peticu, ali je četvorka skroz realna ocena. Ne bih da dajem lošiju ocenu jer ko zna, možda prosto nisam pogodio dobru kombinaciju pa je ispalo tako, ali ko zna, više sreće drugi put.

8  Hvala korisniku Milanchepool

Komentar je napisan: 15. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Generalni utisak je dvojka. Usluga je dobra ali spora, dugo se čeka na porudžbinu s obzirom da je u pitanju palačinka. Atmosfera je kao u školskom autobusu koji kreće na ekskurziju jer je prepuno tinejdžera. Same palačinke su... Palačinke. Samo lepo dekorisane. I ako malo preterate sa dodacima postaju preslatke i gube smisao. I na kraju cene kao da ste jeli biftek. Poenta je da sve ovo možete kod kuće za daleko manje novca. Jer sam odlazak ovde ne predstavlja nikakvo posebno zadovoljstvo kao odlazak u neki lep restoran na primer. Parkin teško da može da se nađe.

Datum posete: februar 2019.
6  Hvala korisniku DARIOB1854
Komentar je napisan: 19. januar 2019.

Bio sam ovde sa drugarom po preporuci.

Ovde se narucuju palacinka tako sto birate iz nekoliko grupa sastojaka,ograniceni ste samo strahom od secerne bolesti :)

Palacinke I sastojci koji se koriste su za svaku pohvalu,palacinke su bile jako ukusne I lepo su izgledale.

Konobarica koja nas je sulzila je isto za svaku preporuku,jako usluzna devojka.

Nutela spricevi su jako neobican ali veoma zabavan prilog,stvarno,ovo mesto je pravi dragulj I preporucujem ga svima.

Datum posete: januar 2019.
4  Hvala korisniku NemanjaZ60
Komentar je napisan: 5. januar 2019.

U odnosu na to koliko platis palacinku malo dobijes. Slane pohovane premasne, prelose pohovane. Slatke imaju dobre dodatke, ali preskupo. Na drugim mestima palacinke su dosta jeftinije, a bolje. Jedno veliko razocarenje. Pohvala za konobare, jako su ljubazni.

Datum posete: januar 2019.
7  Hvala korisniku JelenaaZ94
Komentar je napisan: 27. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Jedino pohvalno sto mogu da kazem jeste da je izbor dodataka zaista veliki. Medjutim, palacinka se ceka jako dugo i stigne prilicno hladna. Takodje, bila sam u julu, i bilo mi je jako nelogicno sto nije bilo leda, ali mozda je to bilo samo trenutno.

Ubedljivo najveci problem je bilo cekanje ispred, a cekala sam sat i 45 min! Da stvari budu jos gore, red je bio veliki i svi smo uredno cekali dok nisu naisle 2 devojke koje su samo usle i pitale momka i devojku koji su sedeli da li mozda krecu, oni su ustali i one su sele bez problema. Svi koji su cekali po sat-2 su se pobunili, ali konobari nisu nista uradili po tom pitanju, sto je bilo nedopustivo.
Ne znam kako nisu osmislili neki sistem sa brojevima ili bilo cime, tako da se bar takve situacije ne desavaju.

Sve u svemu, lose iskustvo zbog cekanja u redu, a zatim na palacinku koja je stigla skoro hladna.

Imaju osnovu za super pricu, ali moraju da porade na ovim stvarima.

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku Tiina1994

Putnici koji su gledali informacije o mestu Milky Beograd gledali su i

Milky Beograd – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!