“Prelep ambijent u srcu Dorćola'”
Komentar o hotelu Milky Beograd

Milky Beograd
Rangiran na 40. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent u srcu Dorćola' naša usluga je bila za sve pohvale' brzina ,predog ,usluga plus bingo za šta pijemo' svaka preporuka i nadjite Miloša,daće vam odličanu preporuku. Hvala Miloše ,divno je bilo. Živeli.
Sve pohvale za kuhinju.

Hvala korisniku makerme

Komentar je napisan: 19. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Svakako ih preporucujem kao najbolje mesto sa palacinkama u Beogradu! Veliki izbor kremova, dodataka i naravno nutela u spricu za injekciju! Divan ambijent Jedini problem je manjak konobara cini mi se jer su u velikoj guzvi, a promet ljudi je ogroman... nemojte se iznenaditi ako budete stajali u red da sacekate svoje mesto! Ali svakako vredi, sve pohvale i preporuke!

1  Hvala korisniku PastryFlyChef
Komentar je napisan: 14. januar 2020.

Sjajne palacinke, ljubazno osoblje. Veliki izbor fenomenalnih kremova. Slane palačibke takođe fantastične. Najbolje mesto sa palačinkama u gradu.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku 684dusanm
Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Divan ambijent, ljubazno osoblje, fantastične palačinke, sa mogućnošću da budete kreativni u svom izboru.
Bašta mala za veće grupe.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku DayTrip67044710886
Komentar je napisan: 6. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Palačinke su ukusne, ali usluga je toliko spora i loša, neljuvazno osoblje. Slavili smo detetu rođendan, rezervisali smo nekoliko dana ranije, nisu obezbedili mesta, već su tog trenutka spajali stolove. Deca su čekala više od sat vremena porudžbinu. Nekoliko pogrešnih porudžbina je doneto. Čak je i meni pogrešne palačinke donela. Na kraju su kucane i naplaćene kafe koje nisu popijene.

8  Hvala korisniku JelenaBuljin

Putnici koji su gledali informacije o mestu Milky Beograd gledali su i

Milky Beograd – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!