Stari Slankamen

Komentar je napisan: 21. avgust 2018.
graja87
Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Odlicna bike avantura

Komentar je napisan: 26. april 2018.
laskovic

Komentar je napisan: 21. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična organizacija,visoki profesionalizam,nezaboravno iskustvo. Toplo preporučujem vožnju na lokaciji Starog Slankamen.
Radujem se nekoj novoj turi!

Datum aktivnosti: avgust 2018.
Hvala korisniku graja87
Aleksandra L, Sales and Support Agent objekta Bike Adventure Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. septembar 2018.

Poštovana,

Hvala što ste nam dali šansu i uverili se u kvalitete našeg tima!
Čekamo vas u nekoj novoj avanturi

Pozdrav,

Aleksandra

Komentar je napisan: 26. april 2018.

Odlicno organizovani MTB izlet na Frusku Goru. Udoban prevoz. Novi bicikli u odgovarajucim velicinama. Jako lepa ruta preko Strazilova i manastira Velika Remeta.
Topla preporuka svima.

Datum aktivnosti: april 2018.
Hvala korisniku laskovic
Aleksandra L, Direktor prodaje objekta Bike Adventure Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. april 2018.

Hvala na preporuci!

Drago nam je da smo ispunili očekivanja, trudićemo se i ubuduće. To je samo jedna od naših uzbudljivih avantura!

Lep pozdrav,
Aleksandra

Komentar je napisan: 31. avgust 2019.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
AleksandraL2103, Sales and Support Agent objekta Bike Adventure Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. septembar 2019.

Komentar je napisan: 22. jul 2019.

Datum aktivnosti: jul 2019.
AleksandraL2103, Sales and Support Agent objekta Bike Adventure Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jul 2019.

Komentar je napisan: 9. maj 2019.

Datum aktivnosti: maj 2019.
AleksandraL2103, Sales and Support Agent objekta Bike Adventure Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. maj 2019.