“Top location and top service”
Komentar o hotelu SkyLounge Belgrade

SkyLounge Belgrade
Komentar je napisan: 8. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam da jedem u SkyLounge sam jedno vece cisto ovako da vidim kako je i odusevijo sam se. Mirno mesto i mnogo dobra hrana, preporucujem svima !!

Hvala korisniku nikolaf2019
SkyLounge_Hilton, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Postovani nikolaf2019,

Hvala Vam najlepse sto ste odvojili veme da ostavite ovako dobar komentar I ocenili nas najvecom mogucom ocenom.

Jako nam je drago kad vidimo da nasi gosti uzivaju u hrani i ambijentu.

Nadamo se da cemo imati priliku da Vas ugostimo ponovo.

Srdacan pozdrav,
SkyLounge tim.

Komentar je napisan: 21. novembar 2019.

Odlican restoran , opravdao je nasa ocekivanja.Osoblje fantasticno.Velika zahvalnost Jeleni, koja je svojom susretljivoscu i ljubaznoscu ucinila da vece provedeno u ovom restoranu bude posebno.Jos jednom veliko bravo!

Hvala korisniku PudlaDinna
SkyLounge_Hilton, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. novembar 2019.

Poštovani PudlaDinna,

Hvala Vam što ste odvojili vreme i ocenili našu uslugu najvišom mogućom ocenom.

Uvek nam je drago kada čujemo da je naše osoblje posle napornog dana uspelo da učini Vaš boravak posebnim.

Nadamo se da ćemo imati priliku opet da Vas ugostimo.

Pozdrav od SkyLounge tima!

Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Bravo za restoran , a osobito BRAVO za Jelenu V. Odlicna hrana i Makedonsko vino Temjanika od Kamnik❤

Hvala korisniku Aneta P
SL_BEGBS, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. septembar 2019.

Poštovana Aneta P,

Najlepše Vam hvala što ste izdvojili vreme da ostavite ovako dobar komentar sa najvišom ocenom.

Volimo da čujemo kada naši gosti uživaju u hrani i vinu. Budite sigurni da ćemo vaše pohvale preneti Jeleni V.

Nadamo se da ćemo Vas ugostiti uskoro.

Veliki pozdrav,
SkyLounge tim

Komentar je napisan: 13. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlucili smo se da petak vece provedemo u restoranu Sky lounge, sto se ispostavilo kao odlicna ideja, jer smo imali priliku da uzivamo u prelepom zalasku sunca zahvaljujuci Ivani i Natasi koje su nam pronasle fenomenalno mesto za uzivanje. Pored odlicnih koktela, najveci utisak na nas je ostavila nargila, sa raznovrsnim ukusima voca i ucinila nas boravak jos boljim. Ovo je sigurno mesto koje cemo ponovo posetiti!

Hvala korisniku hesoyam17
SL_BEGBS, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. septembar 2019.

Poštovani hesoyam17,

Hvala Vam za odličan komentar.

Osoblje restorana SkyLounge uvek se potrudi da Vas boravak bude nezaboravan iz prelep zalazak sunca na našoj terasi. Hvala Vam što ste to prepoznali i ocenili nas sa najvišom ocenom.

Radujemo se Vašoj sledećoj poseti i nadamo se da ćete još više uživati.

Srdačan pozdrav,

Skylounge tim.

Komentar je napisan: 12. septembar 2019.

Posle napornog dana u kancelariji, obavezno svratite u restoran Skylounge. Tamo Vas čeka fenomenalno osoblje, a posebno hostesa Natasa, konobarice Jelena V, Milica, Nemanja barmen Lazar i supervizorka Masa.

Hvala korisniku Marko K

Poštovani Marko K,

Hvala Vam što ste odvojili vreme i ocenili našu uslugu najvišom mogućom ocenom.

Uvek nam je drago kada čujemo da je naše osoblje posle napornog dana uspelo da učini Vaš boravak opuštajućim.

Nadamo se da će restoran SkyLounge postati deo svakodnevne rutine posle dana u kancelariji.

Pozdrav od SkyLounge tima!

Putnici koji su gledali informacije o mestu SkyLounge Belgrade gledali su i

SkyLounge Belgrade – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!