“Odlican provod sve je extra-muzika,hrana,osoblje!!!”
Komentar o hotelu SkyLounge Belgrade

SkyLounge Belgrade
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Ambijent je perfektan. Izuzetan osecaj sa pogledom na veci deo Beograda. Hrana je odlicna ,jeo sam susi koji je definitivno najbolji u gradu. Bilo je jos nekih jela sem susija za koje su prijatelji rekli da su prezadovoljni. Muzika se vrhunski uklopila u celu pricu jer dok je trajala vecera bilo je onako laganije a onda posle oko 23 h DJ je dodao gas pa smo prijatno iznenadjeni porucili jos neko pice i ostali do zatvaranja restorana. Sve pohvale za uslugu i osoblje narocito hostesa Natasa koja nam je prijatnim docekom odmah dala do znanja da cemo se lepo osecati,a tu jos da spomenem konobare Stefana i Milicu koji rade bez greske i naravno menadzerku restorana Jelenu koja nas je obilazila u par navrata tokom vecere da se uveri da je sve uredu.

Sve pohvale i vidimo se ponovo!!!!

Hvala korisniku Sasa M
SkyLounge_Hilton, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Postovani sava12345678,

Hvala Vam sto ste odvojili vreme i ostavili ovako dobar komentar sa najboljom mogucom ocenom.

Izuzetno nam je drago kada procitamo da gosti naseg restorana prepoznaju nas trud i uzivaju tokom cele veceri.

Ceo tim, uklucijuci kuhinju, a posebno Natasa, Milica, Stefan i Jelena Vam se zahvaljuju na predivnom komentaru i trudice se da budu jos bolji.

Drago nam je sto cete postati nas redovni gost, a mi cemo se truditi da opravdamo Vase poverenje.

Srdacan pozdrav,
SkyLounge tim.

Komentar je napisan: 8. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam da jedem u SkyLounge sam jedno vece cisto ovako da vidim kako je i odusevijo sam se. Mirno mesto i mnogo dobra hrana, preporucujem svima !!

Hvala korisniku nikolaf2019

Postovani nikolaf2019,

Hvala Vam najlepse sto ste odvojili veme da ostavite ovako dobar komentar I ocenili nas najvecom mogucom ocenom.

Jako nam je drago kad vidimo da nasi gosti uzivaju u hrani i ambijentu.

Nadamo se da cemo imati priliku da Vas ugostimo ponovo.

Srdacan pozdrav,
SkyLounge tim.

Komentar je napisan: 21. novembar 2019.

Odlican restoran , opravdao je nasa ocekivanja.Osoblje fantasticno.Velika zahvalnost Jeleni, koja je svojom susretljivoscu i ljubaznoscu ucinila da vece provedeno u ovom restoranu bude posebno.Jos jednom veliko bravo!

Hvala korisniku PudlaDinna
SkyLounge_Hilton, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. novembar 2019.

Poštovani PudlaDinna,

Hvala Vam što ste odvojili vreme i ocenili našu uslugu najvišom mogućom ocenom.

Uvek nam je drago kada čujemo da je naše osoblje posle napornog dana uspelo da učini Vaš boravak posebnim.

Nadamo se da ćemo imati priliku opet da Vas ugostimo.

Pozdrav od SkyLounge tima!

Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Bravo za restoran , a osobito BRAVO za Jelenu V. Odlicna hrana i Makedonsko vino Temjanika od Kamnik❤

Hvala korisniku Aneta P
SL_BEGBS, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. septembar 2019.

Poštovana Aneta P,

Najlepše Vam hvala što ste izdvojili vreme da ostavite ovako dobar komentar sa najvišom ocenom.

Volimo da čujemo kada naši gosti uživaju u hrani i vinu. Budite sigurni da ćemo vaše pohvale preneti Jeleni V.

Nadamo se da ćemo Vas ugostiti uskoro.

Veliki pozdrav,
SkyLounge tim

Komentar je napisan: 13. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlucili smo se da petak vece provedemo u restoranu Sky lounge, sto se ispostavilo kao odlicna ideja, jer smo imali priliku da uzivamo u prelepom zalasku sunca zahvaljujuci Ivani i Natasi koje su nam pronasle fenomenalno mesto za uzivanje. Pored odlicnih koktela, najveci utisak na nas je ostavila nargila, sa raznovrsnim ukusima voca i ucinila nas boravak jos boljim. Ovo je sigurno mesto koje cemo ponovo posetiti!

Hvala korisniku hesoyam17
SL_BEGBS, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. septembar 2019.

Poštovani hesoyam17,

Hvala Vam za odličan komentar.

Osoblje restorana SkyLounge uvek se potrudi da Vas boravak bude nezaboravan iz prelep zalazak sunca na našoj terasi. Hvala Vam što ste to prepoznali i ocenili nas sa najvišom ocenom.

Radujemo se Vašoj sledećoj poseti i nadamo se da ćete još više uživati.

Srdačan pozdrav,

Skylounge tim.

Putnici koji su gledali informacije o mestu SkyLounge Belgrade gledali su i

SkyLounge Belgrade – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!