“Najbolji restoran u Beogradu”
Komentar o hotelu SkyLounge Belgrade

SkyLounge Belgrade
Komentar je napisan: 11. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Savrseno mesto za uzivanje sa prijateljima, uz prvoklasnu selekciju pica i koktela uz prijatnu uslugu od strane barmena Pedje. Hrana je bila preukusna i autenticna onoj iz Azije odakle i potice. Izdvojio bih za pocetak bogatu i ljutu Tom Yam supu, zatim smo probali Sushi and Sashimi boat koji u sebi sadrzi selekciju Nigiri-ja, Sasimi-ja i Crazy maki. Na kraju deserti koji su bili fenomenalni od kojih bi izdvojio Raw cake i Macha tea cake. Veoma prijatna i profesionalna usluga od strane hostese Natase koja nas je smestila i konobarice Milice koja je izlazila u susret svim nasim zeljama. Hvala puno Sky Lounge

1  Hvala korisniku mafleg
SkyLounge_Hilton, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Postovani mafleg,

Hvala Vam sto ste izvojili vreme da ostavite ovako dobar komentar i ocenite nas najvecom mogucom ocenom.

Drago nam je da ste uzivali u poseti nasem restoranu i u izboru hrane koja stvarno ne ostavja ravnodusnim kao i u koktelima koje je Pedja pravio za Vas.

Svi clanovi time trude se da Vam pruze nezaboravno iskustvo, a Pedja, Natasa, Milica kao i kuhinja su Vam posebno zahvalni na ovako lepom komentaru.

Nadamo se da cete nas posetiti ponovo.

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Odlicna atnosfera, odusevljen sam pristupom hostese. Sushi vrhunski, osim izbora u meniu mogu napraviti po ukusu i zelji. Sve pohvala za prijatno osoblje.

Hvala korisniku Nikolamajstor

Postovani Nikolamajstor,

Pre svega zelimo da Vam se zahvalimo sto ste nasli vremena da ostavite komentar i ocenite nas najvecom mogucom ocenom.

Nasi kuvari su uvek spremni da svakom gostu izadju u susret i naprave jelo bas po njihovom ukusu, kako bi svaki gost bio zadovoljan.

Hvala Vam, nadamo se da cemo Vas ugostiti ponovo u najskorije vreme.

SkyLounge tim

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Najbolji restoran u gradu, perfektna usluga! Hrana je bila preukusna, suši neprekosloven! Ali kokteli koje mi je pravio uvek nasmejani barmen Aleksandar Nestorovic su bili pravo zadovoljatvo! Decko je van svoje lige!

Hvala korisniku 585markob

Postovani 585markob,

Hvala Vam sto ste izdvojili vreme da ostavite komentar i ocenite nas sa 5 zvezdica.

Drago nam je sto ste uzivali u nasem restoranu, ukljucujuci i uslugu i kvalitet hrane.
Nasi barmen se uvek trude da naprave nesto novo i jedinstveno.
Komplimeti u vezi sa uslugom koju pruza Aleksandar Nestorovic bice podeljen jer motivise ceo tim.

Nadamo se da cemo uskoro dobiti priliku da Vas ugostimo ponovo.

SkyLounge tim

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Ambijent je perfektan. Izuzetan osecaj sa pogledom na veci deo Beograda. Hrana je odlicna ,jeo sam susi koji je definitivno najbolji u gradu. Bilo je jos nekih jela sem susija za koje su prijatelji rekli da su prezadovoljni. Muzika se vrhunski uklopila u celu pricu jer dok je trajala vecera bilo je onako laganije a onda posle oko 23 h DJ je dodao gas pa smo prijatno iznenadjeni porucili jos neko pice i ostali do zatvaranja restorana. Sve pohvale za uslugu i osoblje narocito hostesa Natasa koja nam je prijatnim docekom odmah dala do znanja da cemo se lepo osecati,a tu jos da spomenem konobare Stefana i Milicu koji rade bez greske i naravno menadzerku restorana Jelenu koja nas je obilazila u par navrata tokom vecere da se uveri da je sve uredu.

Sve pohvale i vidimo se ponovo!!!!

Hvala korisniku Sasa M

Postovani sava12345678,

Hvala Vam sto ste odvojili vreme i ostavili ovako dobar komentar sa najboljom mogucom ocenom.

Izuzetno nam je drago kada procitamo da gosti naseg restorana prepoznaju nas trud i uzivaju tokom cele veceri.

Ceo tim, uklucijuci kuhinju, a posebno Natasa, Milica, Stefan i Jelena Vam se zahvaljuju na predivnom komentaru i trudice se da budu jos bolji.

Drago nam je sto cete postati nas redovni gost, a mi cemo se truditi da opravdamo Vase poverenje.

Komentar je napisan: 8. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam da jedem u SkyLounge sam jedno vece cisto ovako da vidim kako je i odusevijo sam se. Mirno mesto i mnogo dobra hrana, preporucujem svima !!

Hvala korisniku nikolaf2019

Postovani nikolaf2019,

Hvala Vam najlepse sto ste odvojili veme da ostavite ovako dobar komentar I ocenili nas najvecom mogucom ocenom.

Jako nam je drago kad vidimo da nasi gosti uzivaju u hrani i ambijentu.

Nadamo se da cemo imati priliku da Vas ugostimo ponovo.

SkyLounge tim.

Putnici koji su gledali informacije o mestu SkyLounge Belgrade gledali su i

SkyLounge Belgrade – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!