“Porodična večera”
Komentar o hotelu SkyLounge Belgrade

SkyLounge Belgrade
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Prelepa porodična večera u divnom ambijentu, usluga i hrana fantastični.
Posebne pohvale hostesi Nataši koja je izuzetno prijatna i ljubazna, pokazala nam je predivan pogled sa terase i izabrala sto baš po nasem ukusu. Restoran za svaku preporuku! Mesto koje ćemo sigurno ponovo posetiti.

Hvala korisniku Tam7421
SkyLounge_Belgrade, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. decembar 2019.

Postovana Tam7421,

Najlepse Vam hvala sto ste nasli vremena da ocenite nas restoran I napisete ovako lep komentar.

Zaposleni restorana SkyLounge uvek se potrude da svim gostima naseg restorana pruze novo I nezaboravno iskustvo.

Bice mi zadovoljstvo da vas komentar prenesem nasos koleginici Natasi.

Iskreno se nadam da cemo imati priliku da Vas ugostimo ponovo.

Komentar je napisan: 17. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Svaka pohvala za osoblje, barmeni, konobari, domaćini i menadzerka, svi za desetku. Za sesti na bar i popiti par koktela dušu dalo. Sve sto sam probao je prva liga! Vikendom odlicna paty atmosfera i idlicna muzika! Za svaku preporuku

Hvala korisniku AleksandarR251

Postovani AleksandarR251,

Bice mi zadovoljstvo da vas komentar prenesem nasem timu.

Iskreno se nadam da cemo imati priliku da Vas ugostimo ponovo.

SkyLounge tim

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Najbolji restoran/bar u Beogradu!
Izvrsna usluga, osoblje, hrana! Sve pohvale za gospodjicu Jelenu, Natasu i Jovanu.
Sve preporuke!

Hvala korisniku TinaCvetkovic
SkyLounge_Hilton, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. decembar 2019.

Postovana Tina Cvetkovic,

Zaposleni restorana SkyLounge uvek se potrude da svim gostima naseg restorana pruze novo I nezaboravno iskustvo, hvala Vam sto ste to prepoznali.

Pohvale gospodjicama Jeleni, Natasi I Jovani su prenete I mogu Vam reci da ste im ulepsali dan!

Zadovoljstvo ce biti nase da Vas u skorijem periodu ugostimo ponovo.

SkyLounge tim.

Komentar je napisan: 11. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Savrseno mesto za uzivanje sa prijateljima, uz prvoklasnu selekciju pica i koktela uz prijatnu uslugu od strane barmena Pedje. Hrana je bila preukusna i autenticna onoj iz Azije odakle i potice. Izdvojio bih za pocetak bogatu i ljutu Tom Yam supu, zatim smo probali Sushi and Sashimi boat koji u sebi sadrzi selekciju Nigiri-ja, Sasimi-ja i Crazy maki. Na kraju deserti koji su bili fenomenalni od kojih bi izdvojio Raw cake i Macha tea cake. Veoma prijatna i profesionalna usluga od strane hostese Natase koja nas je smestila i konobarice Milice koja je izlazila u susret svim nasim zeljama. Hvala puno Sky Lounge

1  Hvala korisniku mafleg
SkyLounge_Hilton, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Postovani mafleg,

Hvala Vam sto ste izvojili vreme da ostavite ovako dobar komentar i ocenite nas najvecom mogucom ocenom.

Drago nam je da ste uzivali u poseti nasem restoranu i u izboru hrane koja stvarno ne ostavja ravnodusnim kao i u koktelima koje je Pedja pravio za Vas.

Svi clanovi time trude se da Vam pruze nezaboravno iskustvo, a Pedja, Natasa, Milica kao i kuhinja su Vam posebno zahvalni na ovako lepom komentaru.

Nadamo se da cete nas posetiti ponovo.

Srdacan pozdrav,
SkyLounge tim.

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Odlicna atnosfera, odusevljen sam pristupom hostese. Sushi vrhunski, osim izbora u meniu mogu napraviti po ukusu i zelji. Sve pohvala za prijatno osoblje.

Hvala korisniku Nikolamajstor

Postovani Nikolamajstor,

Pre svega zelimo da Vam se zahvalimo sto ste nasli vremena da ostavite komentar i ocenite nas najvecom mogucom ocenom.

Nasi kuvari su uvek spremni da svakom gostu izadju u susret i naprave jelo bas po njihovom ukusu, kako bi svaki gost bio zadovoljan.

Hvala Vam, nadamo se da cemo Vas ugostiti ponovo u najskorije vreme.

Srdacan pozdrav,
SkyLounge tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu SkyLounge Belgrade gledali su i

SkyLounge Belgrade – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!