“Atmosfera za vrhunski ugođaj”
Komentar o hotelu SkyLounge Belgrade

SkyLounge Belgrade
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Nakon prve posete mogu reći da smo i devojka i ja ostali pod utiskom izuzetnog ambijenta, odličnih koktela i još bolje hrane. Definitivno ćemo se vratiti da bi probali suši. Osoblje restorana je krajnje profesionalno, velika pohvala za konobara Igora koji je bio veoma prijatan, ljubazan i od pomoći. Sve u svemu, velika pohvala za celokupni doživljaj.

Hvala korisniku markan84
SkyLoungeBG, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jul 2020.

Poštovani Markan84,

Najlepše Vam hvala što ste našli vremena da ocenite naš restoran I napišete ovako lep komentar.

Zaposleni restorana SkyLounge uvek se trude da svim gostima našeg restorana pruže novo I nezaboravno iskustvo.

Bice nam zadovoljstvo da vaš komentar prenesemo našem kolegi Igoru.

Iskreno se nadamo da cemo imati priliku da Vas ugostimo ponovo.

SkyLounge tim

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Jedan od najlepsih luksuznih restorana u Beogradu, predivan pogled na grad Beograd. Profesionalnost ovog restorana je najbitnije hrana na nivou i usluga.

Hvala korisniku Ninapesic

Poštovana Ninapesic,

Najlepše Vam hvala što ste našli vremena da ocenite naš restoran i napišete komentar.

Zadovoljstvo ce biti naše da Vas u skorijem periodu ugostimo ponovo.

SkyLounge tim

Komentar je napisan: 10. mart 2020.

Prvi put sam bila u SkyLounge-u, i iako imam samo reci hvale za ambijent, osoblje je izvrsno, ipak je suši ostavio najjači utisak. Ja sam jako specifična kada se radi o sušiju jer sam počela da ga jedem relativno kasno, a i sirova hrana mi se ne dopada preterano (navikla sam na roštilj:) Preporučujem ovo mesto svim ljudima koji tragaju za novim gastronomskim iskustvom u Srbiji.

Datum posete: mart 2020.
2  Hvala korisniku MilicaP175
SkyLoungeBG, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. mart 2020.

Poštovana MilicaP175,

Hvala Vam sto ste našli vremena da ocenite naš restoran najvećom mogućom ocenom i podelite svoje iskustvo.

Ceo tim restorana SkyLounge Vam se zahvaljuje, naš cilj je da svi gosti budu zadovoljni, ovakvi komentari nam pokazuju da u tome i uspevamo.

SkyLounge tim

Komentar je napisan: 23. februar 2020.

Fantasticna a muzika, bozanstven enterijer i odlicna hrana i usluga. Potpumo me je razocaralo to sto se pusi. Jezivo za jedan ovakav hotel. Primitiva obicaj za jedno novo prefinjeno mesto. Porazavajuce i ponizavajuce. Retrogrado. Vise se nigde u Evropi ne pusi. Ne razumem zasto ovde moram da smrdim I udisem tudj dim.

1  Hvala korisniku Alessuo
SkyLounge_Belgrade, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. februar 2020.

Postovana Alessuo,

Najlepse Vam hvala sto ste nasli vremena da ocenite nas restoran i napisete komentar.

Zaposleni restorana SkyLounge uvek se trude da svim gostima naseg restorana pruze novo I nezaboravno iskustvo. Zadovoljstvo nam je da cujemo da ste uzivali u enterijeru, hrani I muzici.

Jako nam je zao sto nismo u potpunosti ispunili Vasa ocekivanja. Nadamo se da cemo imati drugu priliku da Vas ugostimo ponovo I popravimo utisak o nasem restoranu

Srdacan pozdrav,
SkyLounge tim

Komentar je napisan: 19. februar 2020.

Hrana izvrsna, posluga još bolja! Nemanja konobar je bio jako prijatan i hvala mu na super usluzi! :-)

Hvala korisniku 26ruzicap
SkyLounge_Belgrade, Manager objekta SkyLounge Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. februar 2020.

Postovana 26ruzicap,

Najlepse Vam hvala sto ste nasli vremena da ocenite nas restoran I napisete ovako lep komentar.

Zaposleni restorana SkyLounge uvek se potrude da svim gostima naseg restorana pruze novo I nezaboravno iskustvo, hvala Vam sto ste to prepoznali.

Pohvale gospodinu Nemanji su prenete I mogu Vam reci da ste mu ulepsali dan!

Zadovoljstvo ce biti nase da Vas u skorijem periodu ugostimo ponovo.

Srdacan pozdav,
SkyLounge tim.

Putnici koji su gledali informacije o mestu SkyLounge Belgrade gledali su i

SkyLounge Belgrade – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!