Zanimljiv muzej

Jako interesantan muzej koji se nalazi na odličnoj lokaciji. Osoblje je izuzetno prijatno i od... pročitajte više

Komentar je napisan: 13. avgust 2020.
nemanjavucic
Da vam ceo dan stane u tren

Komentar je napisan: 12. maj 2020.
Aleksandra_SRB

Komentar je napisan: 12. maj 2020.

U potpunosti sam oduševljena ovim muzejem koji se nalazi u samom centru grada, te je jako lako doći do njega. Cena karte je pristupačna , naročito ukoliko ste student, đak ili kupujete grupne karte. Sadržaj je prilagođen i deci i odraslima, tako da bez problema možete izgubiti celo jedno popodne u pokušajima da rešite određene zagonetke koje su pred vama. Muzej je organizovan u dva nivoa, raznim sobama. Ne budite lenji pa pročitajte natpise i uputstva pored svake. Napunite baterije na telefonima,jer ćete zasigurno napraviti milion fotki i obavezno kupite neki suvenir, da vežbate svoje vijuge i kući.

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku Aleksandra_SRB
Sonja J, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. maj 2020.

Zdravo!
Hvala na pozitivnom komentaru :)
Posetite nas ponovo u Nušićevoj 11- pripremili smo neke nove iluzije :)

Komentar je napisan: 5. mart 2020.

Sve preporuke. Odlicne iluzije i zabava i za decu i za odrasle. Zaista jedno lepo kvalitetno vece. Osoblje ljubazno.

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku Nadjadja
j_sonja, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. mart 2020.

Zdravo!
Zahvaljujemo Vam na pozitivnom komentaru :)
Svratite nam ponovo da se družimo!

Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Totalno je ludo i interesantno, iluzije su fantastične i što više osoba učestvuje to je bolje, budi maštu i fantaziju

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku MissJasika
j_sonja, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. februar 2020.

Drago nam je da vam se dopalo i da ste grupno uživali!
Svratite nam ponovo (:

Komentar je napisan: 15. januar 2020.

Savrsen dan u muzeju iluzija! Mnostvo razlicitih, zanimljivih exponata! Odoblje je divno! Svaka cast!

Datum aktivnosti: januar 2020.
1  Hvala korisniku Galik123khm
j_sonja, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. januar 2020.

Hvala na pozitivnom komentaru!
Drago nam je da ste uživali tokom obilaska Muzeja.
Posetite nas ponovo :)

Komentar je napisan: 15. januar 2020.

Jako zabavno mjesto za cijelu obitelj. Osoblje je pristupačno i ljubazno.Također smo se dosta zadržali igrajući se sa didaktičkim igrama koje se mogu kupiti unutar muzeja. Sve pohvale za koncept. Zasigurno se vraćamo!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku Katarina V

Hvala na lepim komentarima!
Drago nam je što su utisci pozitivni i da ste se zabavili igrajući naše mozgalice.
Vidimo se uskoro :)