Zanimljiv muzej

Komentar je napisan: 13. avgust 2020.
nemanjavucic
ZANIMLJIVO MESTO

Komentar je napisan: 5. avgust 2020.
GordanaO5
Novi Sad, Srbija

Komentar je napisan: 18. avgust 2020.

Posetili smo nekoliko muzeja ovog tipa, ovaj moram da priznam da me nije odusevio. Za prvi mozda i ne bi bio los :)

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku SasaBgXX
Sonja J, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. avgust 2020.

Zahvaljujemo na komentaru :)
Trudimo se da unapredimo ponudu i omogućimo posetiocima nezaboravno iskustvo.
Predlažemo da posetite našu zvaničnu web stranicu i otkrijete brojne interaktivne sadržaje koje organizujemo.
Verujemo da ćete pronaći zanimljive aktivnosti :)

Komentar je napisan: 13. avgust 2020.

Jako interesantan muzej koji se nalazi na odličnoj lokaciji. Osoblje je izuzetno prijatno i od velike pomoći. Sigurno ćemo posetiti opet. :)

Datum aktivnosti: avgust 2020.
1  Hvala korisniku nemanjavucic

Drago nam je da ste zadovoljni :)
Čekamo Vas ponovo, dobrodošli! :)

Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Muzej se nalazi na dobroj lokaciji, dostupan lako, na par minuta peske od centra grada, tj.od Trga Republike. Na ulazu se dobiju objasnjenja, uputstvo... i krene se u avanturu. Ima dosta zanimljivog sadrzaja, za sve uzraste! u toku posete bilo je nekoliko porodica sa decom, a ispred je cekalo nekoliko zakazanih grupa. Mislim da je ovo pun pogodak za Beograd!

Datum aktivnosti: februar 2020.
1  Hvala korisniku GordanaO5
Sonja J, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Zdravo!
Hvala na pozitivnom komentaru! :)
Na našoj zvaničnoj web stranici možete otkriti još zanimljivih saržaja, u okviru sekcije aktuelna dešavanja.
Radujemo se Vašoj sledećoj poseti! :)

Komentar je napisan: 13. maj 2020.

U potpunosti sam oduševljena ovim muzejem koji se nalazi u samom centru grada, te je jako lako doći do njega. Cena karte je pristupačna , naročito ukoliko ste student, đak ili kupujete grupne karte. Sadržaj je prilagođen i deci i odraslima, tako da bez problema možete izgubiti celo jedno popodne u pokušajima da rešite određene zagonetke koje su pred vama. Muzej je organizovan u dva nivoa, raznim sobama. Ne budite lenji pa pročitajte natpise i uputstva pored svake. Napunite baterije na telefonima,jer ćete zasigurno napraviti milion fotki i obavezno kupite neki suvenir, da vežbate svoje vijuge i kući.

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku Aleksandra_SRB
Sonja J, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. maj 2020.

Zdravo!
Hvala na pozitivnom komentaru :)
Posetite nas ponovo u Nušićevoj 11- pripremili smo neke nove iluzije :)

Komentar je napisan: 5. mart 2020.

Sve preporuke. Odlicne iluzije i zabava i za decu i za odrasle. Zaista jedno lepo kvalitetno vece. Osoblje ljubazno.

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku Nadjadja
j_sonja, Public Relations Manager objekta Muzej iluzija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. mart 2020.

Zdravo!
Zahvaljujemo Vam na pozitivnom komentaru :)
Svratite nam ponovo da se družimo!