“Porodicno druzenje”
Komentar o hotelu Restoran Time Out

Restoran Time Out
Komentar je napisan: 28. oktobar 2018.

Restoran se nalazi na predivnom jezeru. Imaju veoma veliku bastu koja ima i veliko decije igraliste.
Bili smo gosti na proslavi decijeg rodjendana.
Hrana je veoma ukusna, porcije su velike.
Usluga je veoma profesionalna.

Hvala korisniku Igraonica D

Komentar je napisan: 7. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatno iznenadjenje za nedeljni rucak. Odabrale smo teletinu ispod saca. Kako je bila guzva usred miholjskog leta, malo smo sacekale hranu. Na racun kuce dobile smo besplatan starter. Samo da pohvalim menadžment, nepredvidjene situacije u ugostiteljstvu se desavaju ali gost mora da ode zadovoljan! Menadzment je svakako shvatio da je koren reci ugostiteljstva "ugostiti". Bravo momci!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku JelenaA252
Komentar je napisan: 15. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Obavezno jedan dan u nedelji odvojite i dodjite na Adu, u Time out. Hrana je odlicna, usluga odlicna, a igraliste za decu...fenomenalnoooo.

Hvala korisniku Sandraaa021
Komentar je napisan: 14. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Stvarno ste odlicni!!! Organizacija na nivou zanimacija za decu , odlicna hrana, pravo mesto za celodnevno uzivanje leti

Hvala korisniku tikicab
Komentar je napisan: 13. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Sjajno mesto..hrana super,usluga takodje.Nemam reci koliko ste dobri i pozitivni.Bio sam poslovno kod vas imam samo reci hvale za vas.Samo tako nastavite.

Hvala korisniku Ambassador764726

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Time Out gledali su i

Restoran Time Out – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!