“Idila”
Komentar o hotelu Restoran Time Out

Restoran Time Out
Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Veoma prijatno iznenadjenje, nikada ranije nisam isla na Adu zimi, uvece, ali Time Out restoran je PUN POGODAK, obicno pomislim na neko splavarenje i pavaljke ali ovog puta sam se odusevila. Otmeno, romanticno, prijatno, ukusno... Nisam ni znala da imaju klopu u ponudi, odusevila sam se kompletnim ugodjajem.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Jelena G

Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Prelepa atmosfera, odlicna hrana. Vrlo ljubazno osoblje . Ambijent vrlo prijatan. Restoran koji svakako treba posetiti. Sve pohvale!

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku BojanaRak
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Hrana u restoranu je preukusna. Usluga je odlicna. U sklopu restorana je decije igraliste, tako da je pogodan za porodicna okpljanja. Sve pohvale!

Hvala korisniku GSavic
Komentar je napisan: 2. novembar 2018.

Ovaj put smo dosli porodicno, 4 generacije i svi smo uzivali. Time Out na Adi najbolje mesto za bilo sta. Vec godinama ako idem na Adu i ako sednem u Time Out, nema greske, ranije sam dolazila na kafu i suncanje… usluga, muzika, udobnost, sve sto vam treba bilo da ste u drustvu ili solo. Poslovni sastanak - i to sam organizovala, posto freelance-ujem. Ako treba sa nekim da dogovoram posao, odlican, ambijent, ako treba da radim - isto, imate sve sto vam treba. Imaju fantasticnu igraonicu na otvorenom. Dok ja radim na kompu, dete mi se igra, obe uzivamo, imamo sve... toaleti su im cisiti, prostrani, ( to je barem meni izuzetno vazno). Super klopa, super usluga, komforno, udobno, muzika je dobra, nije preglasna. Zaista, Time Out nepogresivo dobar maltene za sve...

Hvala korisniku Vin t
Komentar je napisan: 28. oktobar 2018.

Restoran se nalazi na predivnom jezeru. Imaju veoma veliku bastu koja ima i veliko decije igraliste.
Bili smo gosti na proslavi decijeg rodjendana.
Hrana je veoma ukusna, porcije su velike.
Usluga je veoma profesionalna.

Hvala korisniku Igraonica D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Time Out gledali su i

Restoran Time Out – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!