“Sve kako treba da bude”
Komentar o hotelu St. Mark's Place

St. Mark's Place
Komentar je napisan: 11. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Hrana odlicna, cijene ispod prosjeka za Beograd, pušačka i nepušačka zona, dobra usluga i cool atmosfera. Sve sto je potrebno tu je

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku DraganMonte

Komentar je napisan: 29. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Moje preporuke za posetu ovog restorana.Divno mesto na divnoj lokacije sa pogledom na crkvu Svetog Marka i parka Tašmajdan❤️

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku EliBasangova
Komentar je napisan: 20. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Mesto je odlično. Sve preporuke. Hrana na nivou, usluga Takodje, ambijent lokala je Takodje odličan. Dizajniran sa stilom. E da, cijene sasvim pristupacne.

Hvala korisniku MilicevicP
Komentar je napisan: 15. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna usluga i ambijent! Rado se vraćam svaki put. Hrana je prste da poližeš (nemojte sad, vlada covid 19) šalu na stranu, pohvale za sve!

Hvala korisniku 735na_a_
Komentar je napisan: 7. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Veoma prijatan ambijent i veoma divno i profesionalno osoblje. Konobarica, nisam čuo ime. Vrlo profesionalna i prijatna, od mene boema, čista 10ka, za kolegu koji je možda šef,i koji se stalno nešto besposleno nervozno motao oko bara i bez ikakvog razloga,ljutio na pomenutu koleginicu,(koja za vreme našeg podužeg boravka nije stala ni vodu da popije) njemu dajem samo prolaznu ocenu. Omalovažavanje koje sam čuo i video, među gostima, nije dobro.Takve stvari se rešavaju iza zatvorenih vrata i na lepši način, jer bi u mom slučaju popio tužbbu za mobing i još po nešto. Za barmena, mislim da se zove Vuk, takođe čista 10-ka. Veoma profesionan radnik. Da, rado ću ponovo doći. I za svaku preporuku. Generalni utisak, samo reči hvale. Super ste i ubacite više konobara, neka imaju pravo da malo odmore,ovo što sam juče opazio je konobarica,kao na maratonu, bukvalno je trčalo dete da usluži, da uslikan društvo na želju gosta... čuvajte ih. Oni su vaši frontmenovi, promoteri, vaša slika i prilika.

Hvala korisniku Salemitros

Putnici koji su gledali informacije o mestu St. Mark's Place gledali su i

St. Mark's Place – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!