“Potpuno obozavanje”

Cafe & Restaurant Broker
Rangiran na 1.455. mestu od 1.753 Restorani u Beogradu
Raspon cena: 4 US$ - 1.885 US$
Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

U prelepom ambijentu, sa najljubaznijim osobljem probajte najukusnija jela i izizetan izbor vina!
Miran, moderan, prelepo uredjen restoran.
U zimskim uslivima vrlo prijatan jer poseduje bolju ventilaciju od vecine restorana u gradu.

Hvala korisniku realnaprica

Komentar je napisan: 22. septembar 2019.

Rezervisali smo sto za nedeljni ručak. Kada smo došli, restoran je bio skoro pun, ali nas je čekao naš sto. Mladi kelner nas je upozorio da je zbog gužve isporuka sporija. Rekli smo OK, smatrajući da možemo da sačekamo i trideset umesto uobičajenih petnaestak minuta. Dok smo čekali, ostali gosti su počeli da se bune zbog dugog čekanja, ali tu i tamo je neko dobijao hranu. Kelner se izvinjava zbog kašnjenja i obećava gratis desert. Posle 75 minuta nam donose jelo za jednu od četiri osobe?! Ta osoba naravno čeka da svi budu posluženi, ali njena porcija se hladi a ostalih nema na vidiku. Nakon 90 minuta ustajemo gladni i odlazimo u Mac.

Hvala korisniku softwaredude2
Komentar je napisan: 12. jul 2019.

Izuzetno ljubazno, profesionalno i duhovito osoblje.Sve pohvale i za hranu i za ljubaznost. Juneći burger je dobar. Porcije srednje veličine ali sasvim dovoljne za večeru.

Hvala korisniku juneciburger
Komentar je napisan: 4. februar 2019.

Ukusni i obilni obroci. Profesionalno sastavljen jelovnik. Usluga je dobra i osoblje je informisano što se tiče pripreme obroka.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Ljiljana1808
Komentar je napisan: 25. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran, sve preporuke. Skoro svaki dan idem tamo i skoro sam sve probao iz meni-ja. Sve je odlicno. Osoblje,atmosfera takodje. Super!!!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Remareca
Arsenije M, Public Relations Manager objekta Cafe & Restaurant Broker, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. novembar 2018.

Drago nam je, hvala Vam najlepše na divnoj oceni!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cafe & Restaurant Broker gledali su i

Cafe & Restaurant Broker – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!