Превоз до Панчева..

Јавила се изненадна потреба за превозом узрокована трагичним случајем. Одабрао сам Такси онлајн... pročitajte više

exberekin
Rezimiranje iskustva

Prelepo iskustvo, uzivali smo u udobnoj voznji i lepoti Srbije, hvala na svemu i saradjivaćemo... pročitajte više

StevaStevan

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Sve pohvale za udobnost i cistocu vozila... Za tacno vreme dolaska i ispostovan svaki dogovor. Sve preporuke

Hvala korisniku Tanjagem
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jul 2020.

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite.
Trudićemo se da budemo još bolji!

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Vozac tacan u minut, ispostovan svaki dogovor..cena kotektna...sve pohvale i preporuka za ovog divnog coveka !

Hvala korisniku IvanaTotic
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite.
Jako nam je drago da ste zadovoljni!

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Sve preporuke...vozac tacan i jako ljubazan...vozilo cisto...dosli su na vreme i ispostovali svaki dogovor ! Sve pohvale

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Dejan1907

Jako nam je draho da Vam je bila prijatna i udobna vožnja.
Sledeći put kada Vam zatreba vožnja iz Beograda do Zlatibora znate kome da se obratite. :)

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Sve preporuke i pohvale. Vozac je dosao u dogovoreno vreme...vozilo cisto i uredno, vozac jako ljubazan a cena krajnje korekntna ! Toplo preporucujem !

Hvala korisniku SaraNiksic
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. jul 2020.

Jako nam je drago da ste zadovoljni našom uslugom.

Komentar je napisan: 29. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Izvanredna usluga! Udobno, klimatizovano vozilo sa fenomenalnim vozacem Vladom - izuzetno ljubazan, posten i susretljiv bezgranicno. Ucinio je mnogo vise od obicne voznje za mene danas (izdvojivsi svoje vrijeme da mi pomogne s pronalaskom novcanika) i u tome sam mu neizmjerno zahvalan. Sve pohvale njemu, ali i kolegama. Do sljedeceg puta!

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku MiodragJ992
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. jun 2020.

Drago nam je da ste zadovoljni uslugom.
Trudimo se da naša usluga bude na najvišem nivou, i da na svaki način pomognemo našim klijentima koji se nađu u sličnim neplaniranim situacijama.
Hvala Vam na recenziji, i nadamo se da ćemo nastaviti uspešnu saradnju.