Превоз до Панчева..

Јавила се изненадна потреба за превозом узрокована трагичним случајем. Одабрао сам Такси онлајн... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
exberekin
Rezimiranje iskustva

Prelepo iskustvo, uzivali smo u udobnoj voznji i lepoti Srbije, hvala na svemu i saradjivaćemo... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
StevaStevan

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Jako fin gospodin koji vozi i jako čisto i uredno vozilo sto je jako retko sve preporuke za ovu vrtu usluge

Datum aktivnosti: januar 2020.
Hvala korisniku Ivanapp123
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. jul 2020.

Drago nam je da ste imali prijatnu vožnju do Avale.
Kada se god odlučite za putovanje po Srbiji tu smo za Vas.
Hvala Vam na oceni.

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Dugo vremena nisam putovao sa ovako ljubaznim vozacem a vrlo cesto putujem po srbiji... Sve tople preporuke

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Luka12344

Hvala Vam na ukazanom poverenju i oceni.
Drago nam je da ste zadovoljni sa našom uslugom.

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Sve pohvale za udobnost i cistocu vozila... Za tacno vreme dolaska i ispostovan svaki dogovor. Sve preporuke

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku Tanjagem
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jul 2020.

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite.
Trudićemo se da budemo još bolji!

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Vozac tacan u minut, ispostovan svaki dogovor..cena kotektna...sve pohvale i preporuka za ovog divnog coveka !

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku IvanaTotic
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite.
Jako nam je drago da ste zadovoljni!

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Sve preporuke...vozac tacan i jako ljubazan...vozilo cisto...dosli su na vreme i ispostovali svaki dogovor ! Sve pohvale

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Dejan1907

Jako nam je draho da Vam je bila prijatna i udobna vožnja.
Sledeći put kada Vam zatreba vožnja iz Beograda do Zlatibora znate kome da se obratite. :)