Превоз до Панчева..

Јавила се изненадна потреба за превозом узрокована трагичним случајем. Одабрао сам Такси онлајн... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
exberekin
Rezimiranje iskustva

Prelepo iskustvo, uzivali smo u udobnoj voznji i lepoti Srbije, hvala na svemu i saradjivaćemo... pročitajte više

StevaStevan

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Moram da iskoristimo priliku da pohvalim ovog divnog i prijatnog coveka koji je dodao na dogovoreno mesto u dogovoreno vreme...sve pohvale

Datum aktivnosti: januar 2020.
Hvala korisniku Ljiljanamatic1234
Djina_Pantic, Manager objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. jul 2020.

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite.
Trudićemo se da budemo još bolji!

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Brzo,Efikasno,Udobno i Prijatna atmosfera ,Svaka cast i svaka preporuka za prevoz i udobnost...Bravo

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku Charlie1990Tattoo

Drago nam je da Vam je bio prijatan put od Beograda do Zlatibora.
Kada Vam opet zatreba voznja tu smo.

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Prvi put kristim ovaj tip pevoza i prezadovoljna sam uslugom... Isto tako cena je krajnje korektna sto je jako vazno

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku MarijaMara1234
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. jul 2020.

Trudimo se da naša usluga bude na najvišem nivou.
Drago nam je da ste zadovoljni!

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Jako fin gospodin koji vozi i jako čisto i uredno vozilo sto je jako retko sve preporuke za ovu vrtu usluge

Datum aktivnosti: januar 2020.
Hvala korisniku Ivanapp123

Drago nam je da ste imali prijatnu vožnju do Avale.
Kada se god odlučite za putovanje po Srbiji tu smo za Vas.
Hvala Vam na oceni.

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Dugo vremena nisam putovao sa ovako ljubaznim vozacem a vrlo cesto putujem po srbiji... Sve tople preporuke

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Luka12344

Hvala Vam na ukazanom poverenju i oceni.
Drago nam je da ste zadovoljni sa našom uslugom.