Prezadovoljan uslugom.

Pouzdani,tačni i jako ljubazni.Vozila su uvek čista.Vozaci profesionalni,ljubazni i... pročitajte više

219vladas
Brzo i bezbedno.

Vrlo profesionalna usluga na visokom nivou! Sve pohvale i preporuke. Hvala puno na divnom, brzom i... pročitajte više

zoiz348

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.

Јавила се изненадна потреба за превозом узрокована трагичним случајем. Одабрао сам Такси онлајн превоз и нисам се покајао. Максимално коректна услуга коју карактерише тачност, љубазност, чисти и удобни аутомобили. Културни возачи спремни да у сваком тренутку помогну. За сваку препоруку.

Hvala korisniku exberekin
Djina_Pantic, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. septembar 2020.

Primite iskreno saučešće u ime našeg tima.
Nadam se da će biti prilike da se vozite sa nama i u nekim srećnijim i lepšim okolnostima.

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.

Prelepo iskustvo, uzivali smo u udobnoj voznji i lepoti Srbije, hvala na svemu i saradjivaćemo sigurno i dalje !

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku StevaStevan

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite i radujemo se daljoj saradnji.

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.

svaka čast i sve pohvale za ovaj tip prevoza, koristim ga vec par puta i prezadovoljan sam, sve preporuke

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku ivke123456
Komentar je napisan: 7. septembar 2020.

Svaka čast na higijeni i odrzavanju vozila, na spretnosti i brzini, na ljubaznosti i strpljenju, hvala na svemu !

Hvala korisniku O6576FF_

Hvala Vama na ukazanom poverenju!

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.

Veliko hvala na ljubaznosti i ispostovanom dogovoru. Moram priznati da sam bila malo skepticna po pitanju ove vrste prevoza jer je nikada pre nisam koristila, ali sada mogu reci da sam prezadovoljna !

Hvala korisniku 89maricai

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite.
Drago nam je da ste zadovoljni, i nadmo se daljoj saradnji.