Odlicni

Odlican vozac sve pohvale na vrijeme i sto je najbolje izasli u susret oko akontacije. Platio sve... pročitajte više

Amaterski77
Usluga

Sve je bilo po dogovoru, sve preporuke super usluga. Vozac vrlo usluzan pedantan i predan svojem... pročitajte više

Komentar je napisan: 30. mart 2021.
104goranb

Komentar je napisan: 29. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna usluga. Izuzetno pouzdani, na adresi tacno u zakazano vreme. Komforan i brz transport do aerodroma. Zaista sve preporuke!

Datum aktivnosti: decembar 2020.
Hvala korisniku 219milicar
Serbia_Driver, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. decembar 2020.

Hvala Vam na ukazanom poverenju i vremenu koje ste izdvojili da nas ocenite.

Komentar je napisan: 28. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Po drugi put sam koristila usluge on line taxija za transfer od aerodroma do centra Beograda i veoma sam zadovoljna njihovom profesinalnošću. Ljubazni su, tačni, pouzdani, vozila su komforna i zaista je njihova usluga za svaku preporuku.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku 957ljiljanas
Serbia_Driver, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. novembar 2020.

Draga Ljiljana,

Hvala Vam na ukazanom poverenju i vremenu koje ste izdvojili da nas ocenite.

Komentar je napisan: 2. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Pouzdani,tačni i jako ljubazni.Vozila su uvek čista.Vozaci profesionalni,ljubazni i prijatni.Ubuduce ću koristiti isključivo njihove usluge.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Vlada S
Serbia_Driver, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. novembar 2020.

Upravo to i jeste naš cilj. Da ko se jednom vozi sa nama ostane naš klijent i u buduće. Hvala na recenziji.

Komentar je napisan: 31. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrlo profesionalna usluga na visokom nivou!
Sve pohvale i preporuke. Hvala puno na divnom, brzom i ugodnom putu.

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku zoiz348
Serbia_Driver, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. novembar 2020.

Hvala Vam na ukazanom poverenju!

Komentar je napisan: 29. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Preporucio bih svima ove divne ljude.Prijatno sam iznenadjen profesionalizmom i pristupom strankama.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku 96vladas
Serbia_Driver, Menadžer objekta Taxi Online Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. oktobar 2020.

Drago nam je da ste zadovoljni našom uslugom.
Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocenite.