“FENOMENALNO”
Komentar o hotelu Mihailo National Food & Drink

Mihailo National Food & Drink
Komentar je napisan: 25. februar 2019.

Odlicna usluga,fantasticna klopa restoran je u centru grada,TOP lokacija,ambijent na nivou,ljubazno osoblje

Hvala korisniku TonyD1424

Komentar je napisan: 23. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran Mihailo je za svakoga ko želi da oseti toplinu i ugodne trenutke da predahne i ruča ili večera sa porodicom i prijateljima.Za maksimalnu preporuku !

Hvala korisniku 996puja
Komentar je napisan: 22. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Posle napornog dana, svratili smo da predahnemo... mala Tica kaze da imaju najlepsi plazma sejk na celom svetu

Hvala korisniku DraganamM
Komentar je napisan: 8. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Lokacija,osoblje,hrana, sve je izvanredno! Mesto opuštajućeg ambijenta za svaku priliku.Toplo preporučujem svima koji vole pravu nacionalnu kuhinju.

1  Hvala korisniku ivaaa2019
Komentar je napisan: 6. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent,idealno mesto za kafu , poslovni rucak , osoblje ljubazano , muzika opustajuca , hrana odlicna , za svaku preporuku..

Hvala korisniku soul_caffe

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mihailo National Food & Drink gledali su i

Mihailo National Food & Drink – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!