“Nisam oduševljena”
Komentar o hotelu Poslastičarnica Šuma

Poslastičarnica Šuma
Rangiran na 27. mestu od 56 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 23. oktobar 2020.

Čitam komentare i kao da nismo bili na istom mestu. Da, kolači i slatkiši su jako lepi, ali su skupi. Lokacija je lepa. Sve ostalo nije OK. Lokal je običan, sa par stolova, nemaštovit i neuredan. WC je bio užasno prljav. Radile su dve devojke koje su se samo kikotale, i tipkale telefon, zanemarivajući goste. Ja sam došla iz NS i odabrala da posetim ovu poslastičarnicu, jer je dobro izreklamirana na Instagramu i baš sam se razočarala. Dakle proizvodi su super, sve ostalo je baš loše.

Hvala korisniku emma021023

Komentar je napisan: 23. jun 2020.

Ukus kolača je neverovatan. Ljubav za svaki zalogaj i divnu ušuškanu i tihu atmosferu. Divno osoblje, cene odlične za kolače sa visoko kvalitetnim sastojcima i one koji žele kolače bez glutena, bez rafinisanih šećera, veganske ❤️ Bravo za koncept

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Foodpilgrim2
Komentar je napisan: 4. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Malo mesto sa stilom za potpuni relaks uz čokoladu i muziku. Ne uobičajenu kolači, veganski i bez glutena takođe u ponudi.

Hvala korisniku LeoMakaBuba
Komentar je napisan: 21. novembar 2019.

Šta god da probate nećete pogrešiti. Radnice su savršene. Jedino mi je zasmetao prostor koji je mali a ima prostora da bude veći. Takođe, uređen je zanimljivo ali deluje malo oronulo

Hvala korisniku Toskani99
Komentar je napisan: 7. novembar 2019.

Preslatko mesto , sa neobicnim ukusima slatkisa. Moj favorit je mus od maline. Velika porcija, mnooooogo badema. Ali i kolač sa rogačem, šumska pita i banana hleb su odlični. Neobično. Ko voli da proba nešto novo, ovo je mesto za vas.

Hvala korisniku Kaloperas

Putnici koji su gledali informacije o mestu Poslastičarnica Šuma gledali su i

Poslastičarnica Šuma – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!