“Srednje”
Komentar o hotelu 5A Soba

5A Soba
Opis: Peta soba je konceptualni prostor s težištem na vrhunskoj gastronomiji, koji je proizašao iz kultnog sarajevskog koncept-prostora, 4 sobe gospođe Safije. Usidrena u eklektičnom epicentru Beograda, u Rajićevoj 12, Peta soba je maštovita kompilacija različitih urbanih segmenata pod jednim krovom. Pored restoranskog dela koji nudi fuzijski jelovnik baziran na namirnicama iz kontrolisanog uzgoja,Peta soba ima cocktail bar, Lounge prostor i letnju baštu, u kojima pored hrane i mezzebara gosti mogu uživati u razlicitim zabavnim sadržajima poput koncerata, DJ nastupa, kuvarskih performansa i umetničkih izložbi i instalacija. Vinska karta , u kojoj su zastupljene najbolje autohtone i svetske sorte, je kompliment regionalnom vinarstvu. Peta soba je "Premium casual" ugostiteljski koncept i njen moto je – "za ljude kao što smo mi.” Mi koji živimo današnji dan najbolje što znamo, a sutra ćemo opet tako, večno, kao što je večna ljubav među nama koji smo se jedni drugim desili..
Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je umereno.
Nije za osudu nije ni za preporuku.
Mrtva atmosfera, usluga srednja, hrana najavljena kao "vau" ali nije baš.

Hvala korisniku TweetyJAG

Komentar je napisan: 16. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Moderan enterijer je prvo što sam primetila kada sam ušla u ovaj restoran i odmah mi je kroz glavu prošlo kako će stolice biti neudobne, ali pogrešila sam. Duž originalno oslikanog zida nalazi se veoma udobna garnitura za sedenje. Ima tu i fotelja i visokog sedenja, pa ko šta voli...
Osoblje restorana je veoma ljubazno i stvarno se potrudilo da nam boravak bude prijatan. Što se hrane tiče, 5a soba zaslužuje 5 zvezdica. Pileći batak sa pireom od šargarepe i krompirom, uz fantastičan sos, se prosto topi u ustima. Toliko je dobro spremljeno i ukusno da sam mom jednogodišnjem detetu dala od svega po malo. Moj suprug je jeo testeninu sa biftekom i bio je veoma zadovoljan.
Ja nisam neki veliki sladokusac, ali mi je ljubazni konobar ponudio da probam novi kolač od čokolade i lešnika, koji se još uvek ne nalazi na meniju i nema čak ni ime. To me je zaintrigiralo, pa sam odlučila da probam (i uopšte nisam pogrešila). Teško mi je da pronađem prave reči kojima bih opisala ukus tog kolača, a na slici možete videti kako izgleda. Ukrašen je zlatnim listićima, mrežicom od fondana i sa malo nane, tako da je sav jestiv.
Preporučujem da posetite ovo mesto! I da ne zaboravim da dodam, restoran ima baštu (ja ću je posetiti čim otopli :)

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku ena76bg
Torres_Flo, Public Relations Manager objekta 5A Soba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. mart 2019.

Draga Ena,
Jako nas raduje da ste uživali u poseti našeg restorana. Komentari poput Vašeg nam daju inspiraciju da budemo još bolji. Hvala Vam u ime celog tima restorana 5A Soba što ste svoje iskustvo podelili sa ostalim članovima TripAdvisor zajednice. Nadamo se da ćemo imati priliku ponovo da Vas ugostimo u bliskoj budućnosti.

Komentar je napisan: 16. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 17. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 16. septembar 2019.

o5makica, Guest Relations Manager objekta 5A Soba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. septembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu 5A Soba gledali su i

5A Soba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!