Sve pohvale

Komentar je napisan: 7. septembar 2019.
Borivoje65
👌🔙☕

Mesto gde se uvek vrlo rado vracam zbog najboljih kolaca u gradu i naravnoo ☕🍹🍸i jako ljubaznog... pročitajte više

Komentar je napisan: 29. avgust 2019.
aleex1995

Komentar je napisan: 7. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prelep restoran sa fenomenalnim pogledom na Hram. Imaju najbolji burger u gradu a i ostala hrana je takodje jako ukusna. Osoblje je jako ljubazno lepo su nas docekali. Sve pohvale za konobara Pedju jako ljubazan i profesionalni momak. Sve usvemi bravo...

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku Borivoje65
Komentar je napisan: 29. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Mesto gde se uvek vrlo rado vracam zbog najboljih kolaca u gradu i naravnoo ☕i jako ljubaznog konobara Vladana.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku aleex1995
Komentar je napisan: 31. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Vladan Gajović!!!
The best off!
Nije što je moj zet, ali prosto grmi!

BRZ, LJUBAZAN I USLUŽAN!
Samo napred Miko... najbolji si!!!

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku bananica90
Komentar je napisan: 31. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Mesto mi se vizuelno veoma dopalo i žao mi je što je ostavilo relativno loš utisak.
Pre svega, lokacija je izvanredna, izbor jela vrlo solodan, većinom su odličnog ukusa.
Kažem većinom jer je npr Cezar salata bila izvanredna, rolnice sa ćuretinom nešto slabije, suvkaste i pored sosa, dok nas je pica sa pršutom pomalo razočarala, žilavo meso pre svega.

Drugi problem je što nam je zapalo prilično zbunjeno osoblje, dvojica ili trojica su nas usluživala ali su uspeli da nam donesu pogrešno jelo pa posle par minuta uzmu iako je načeto, da iznose glavna jela u velikim razmacima i na kraju da nam potpuno zaborave salate koje su stigle tek na pola obroka i to pošto smo ih podsetili...
Hrana se poprilično dugo čekala za ovaj vid restorana i za radni dan popodne...skoro sat vremena.

Što se ostalog tiče, mesto je veoma uredno, a cene su jače od proseka, ali to se i podrazumeva već za ovakvu lokaciju i taj neki malo fensi stil cafe restorana.

Da nije opšteg utiska o samom restoranu, dao bih 3*, ali obzirom da je čak i to osoblje bilo ljubazno iako su ispromašivali dosta toga, neka bude ovakva konačna ocena, realna je.

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku Bulebusko
Komentar je napisan: 29. april 2019. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent, hrana odlicna... osoblje profesionalno.Konobar Vladan me je odusevio svojom pozitivnoscu. Nagraditi ga sto pre.

Datum aktivnosti: april 2019.
Hvala korisniku aleex1995