“VR46”
Komentar o hotelu Babaroga steakhouse

Babaroga steakhouse
Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Blago je reci, veliko razocarenje. U restoranu je izuzetno hladno. Informacija je da imaju problem sa grejanjem vec par dana. Za ovakav restoran je sramota da taj problem ne mogu da rese, a jos veca sramota da ga drze otvorenim pod ovakvim uslovima. Jelo koje smo konzumirali- meso, je bilo isto hladno, kao da je ostojalo pola sata nakon spremanja. Slab izbor vina. Cene izuzetno visoke, a jelo ispod proseka. Tesko da cu nesto vise od kafe, ovde konzumirati.

6  Hvala korisniku 354vladimirr

Komentar je napisan: 30. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Nemam obicaj ovo da pisem ali je ovaj restoran susta suprotnost od onoga sa instagrama i zelim da upozorim ostale da ne bacaju novac posto restoran nije ni malo jeftin! Osoblje je drcno i totalno neprofesionalno. Posto smo odbili meso koje su nas ubedjivali da narucimo bukvalno smo postali nepozeljni! Dosta stvari iz jelovnika nije dostupno.Najvise nam je bilo neprijatno kada smo iz kuhinje culi kuvara kako vice na zaposlene. Bukvalno je bilo na ivici incidenta. Samo smo cekali da pojedemo da odemo sa ovog mesta. Hrana ispod proseka

4  Hvala korisniku pdavidovic
Komentar je napisan: 21. oktobar 2019.

Dakle, iz nekog razloga, ovo veče nisu služili pohovano i punjeno, što je otprilike pola menija. Ok. Šta može na pola porcije? U suštini, samo meso koje ide na kg. A ćevapi? Ne mogu. Šok.
Muž naručio ćevape, piše 400g. Pošto moj suprug maltene uvek jede ćevape, odlično zna da proceni količinu, on standardnu porciju od 300g jedva pojede. Ovu od, navodno, 400g, zbrisao za 10 min.
Na kraju sam naručila teleću čorbu. Ni ona nije bila neki doživljaj, da ima teletine - ima, ali je skroz vodena. Bezveze.
Jedino vredno je fokaća koja je služena. Ostalo - sramotno. Sa cenama su u rangu "Madere", a ugođaj koji se tamo dobija ne može se porediti ni sa čim, a kamoli sa ovim restoranom.

7  Hvala korisniku JovanaMihajlovic
Komentar je napisan: 14. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je jako lep, ali je usluga očajna!!! Imaju lepe stavke u meniju, ambijent je divan, ali sve je to nebitno kada su konobari toliko neprofesionalni i neljubazni.

4  Hvala korisniku anchy88
Komentar je napisan: 14. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

hrana,usluga vrhunska,za svaku preporuku,ugodna atmosfera,cijene su pristupacne,hrana odlicna,preporka ustipci!

2  Hvala korisniku Pe Pe M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Babaroga steakhouse gledali su i

Babaroga steakhouse – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!