“Prevaranti”
Komentar o hotelu Babaroga steakhouse

Babaroga steakhouse
Komentar je napisan: 20. decembar 2019.

Pokazali su nam koje komade mesa imaju u ponudi i konkretno smo pitali koliko odredjeni komad ima grama kako bismo videli u odnosu na cenu po gramazi koliko cemo uzeti i koliko nam se isplati, covek je rekao da ima 600 grama sa koskom i iz tog razloga smo dodali jos neko meso sto je za nas par bilo prilicno malo, nismo svi bili puno gladni inace da jesmo, ne bismo se zasitili nikako. Kad je stigao racun frapirali smo se, meso koje je rekao da ima 600 grama koje smo odabrali prstom da zelimo naplaceno je kao da ima kilo a drugo kao kilo ipo, tako da su sammo ta dva mesa izasla 16 hiljada. A meso nije nista ukusnije od onog u Maderi i slicnim poznatim restoranima koji se ne bave ovim prevarama. Restoran je bio skoro pa prazan sto me je odmah i zacudilo ali sad mi je i jasno sto. Naravno da niko nece da dodje drugi put da ga prave budalom, nisu ljudi zeljni da ih neko namagarci. A i atmosfera je smor

4  Hvala korisniku tuturutu94

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Planirali smo večeru na drugom mestu,ali pošto nismo na vreme rezervisali ,prvi put sam večerala u ovom restorsnu.Naručili salatu,stek,grilovsno povrće i vruće lepinje.Najbolji stek koji sam do sada jela,lepinje sveže,još vruće a meke kao duša,usluga fenomenalna.Na kraju desert,po preporuci konobara,kolač od više vrsta belgijske čokolade...nešto posebno,fenomenalo...Cene nešto jače,sli je k alitet dobar.Preporuka.

1  Hvala korisniku slavicica01
Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Blago je reci, veliko razocarenje. U restoranu je izuzetno hladno. Informacija je da imaju problem sa grejanjem vec par dana. Za ovakav restoran je sramota da taj problem ne mogu da rese, a jos veca sramota da ga drze otvorenim pod ovakvim uslovima. Jelo koje smo konzumirali- meso, je bilo isto hladno, kao da je ostojalo pola sata nakon spremanja. Slab izbor vina. Cene izuzetno visoke, a jelo ispod proseka. Tesko da cu nesto vise od kafe, ovde konzumirati.

6  Hvala korisniku 354vladimirr
Komentar je napisan: 30. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Nemam obicaj ovo da pisem ali je ovaj restoran susta suprotnost od onoga sa instagrama i zelim da upozorim ostale da ne bacaju novac posto restoran nije ni malo jeftin! Osoblje je drcno i totalno neprofesionalno. Posto smo odbili meso koje su nas ubedjivali da narucimo bukvalno smo postali nepozeljni! Dosta stvari iz jelovnika nije dostupno.Najvise nam je bilo neprijatno kada smo iz kuhinje culi kuvara kako vice na zaposlene. Bukvalno je bilo na ivici incidenta. Samo smo cekali da pojedemo da odemo sa ovog mesta. Hrana ispod proseka

4  Hvala korisniku pdavidovic
Komentar je napisan: 21. oktobar 2019.

Dakle, iz nekog razloga, ovo veče nisu služili pohovano i punjeno, što je otprilike pola menija. Ok. Šta može na pola porcije? U suštini, samo meso koje ide na kg. A ćevapi? Ne mogu. Šok.
Muž naručio ćevape, piše 400g. Pošto moj suprug maltene uvek jede ćevape, odlično zna da proceni količinu, on standardnu porciju od 300g jedva pojede. Ovu od, navodno, 400g, zbrisao za 10 min.
Na kraju sam naručila teleću čorbu. Ni ona nije bila neki doživljaj, da ima teletine - ima, ali je skroz vodena. Bezveze.
Jedino vredno je fokaća koja je služena. Ostalo - sramotno. Sa cenama su u rangu "Madere", a ugođaj koji se tamo dobija ne može se porediti ni sa čim, a kamoli sa ovim restoranom.

7  Hvala korisniku JovanaMihajlovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Babaroga steakhouse gledali su i

Babaroga steakhouse – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!