Preporucim taj taxi

Odlican transfer. Dosli su na vrijeme. Proporucim taj taxi.Auto je bilo čisto i komfortno. Ljubazan... pročitajte više

Komentar je napisan: 21. mart 2021.
Viktorija2838
Pozitivno iskustvo!

Danas su retke agencije koje se bave transportom na ovom nivou.Odusevljenje je blaga rec za ono sto... pročitajte više

Komentar je napisan: 27. januar 2021.
Vlada S

Komentar je napisan: 26. januar 2021.

Sjajna usluga, vozaci jako lubazni vozila udobna i cista.
Vrlo rado cu ponovo koristiti vase usluge. Za svaku preporuku!

Hvala korisniku Jeca8
Serbia_Driver, Menadžer objekta Taxi Do Aerodroma, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. januar 2021.

Poštovana Jelena,

Komentar je napisan: 26. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Profesionalna i udobna voznja, sve pohvale. Vozac je jako ljubazan, tacan i uredan. Svakako cu ponovo koristiti njegove usluge.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Savke992
Serbia_Driver, Menadžer objekta Taxi Do Aerodroma, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. januar 2021.

Komentar je napisan: 26. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Odlicna usluga,sigurnost na visokom nivou,bez kasnjenja,veoma sam zadovoljan uslugom,sigurno cu je koristiti ponovo.

Hvala korisniku Banegligo

Komentar je napisan: 26. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Nov, uredan i udoban auto. Jako ljubazan vozač. Nov, uredan i udoban auto. Jako ljubazan vozač. Nov, uredan i udoban auto. Jako ljubazan vozač.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku Nemanja0309

Hvala Vam čto ste izdvojili vreme da nas ocenite.

Komentar je napisan: 26. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Momak prva liga, poznaje odlicno grad, stvarno mi je dosta pomogao oko nekih stvari.. Sve pohvalee!!

Hvala korisniku Komicak

Hvala Vam što ste izdvojili vreme da nas ocente!