“Child friendly”
Komentar o hotelu Restaurant Džumbus

Restaurant Džumbus
Komentar je napisan: 1. april 2019. sa mobilne aplikacije

Ako očekujete informacije o noćnom provodu, preskočite ovu recenziju. Ja sam mama koja ovde dolazi u vreme ručka, zbog dobre hrane i igrališta za decu. Stvarno, malo je mesta u gradu gde možete iz bašte restorana da imate nadzor nad detetom dok se igra. Jedina mana te bašte je što ima malo stolova za ručavanje, pa nekada morate da sačekate da se sto oslobodi. Što se unutrašnjeg dela tiče, prostran, moderno opremljen ambijent, koji je već viđen u gradu, ali sa dobro postavljenim stolovima i bez osećaja da vam neko "sedi na glavi".
Hostesa i konobari su veoma ljubazni i prijatni, što se ne može reći za namrštenu gospođu srednjih godina koja se iritantno stalno šeta između stolova, sa telefonom u ruci, a koja je verovatno menadžerka restorana.
Hrana je za svaku pohvalu. Ukusna i lepo servirana, a porcije su zadovoljavajuće obilne. Samo bi trebalo malo prepraviti meni, pošto u njemu ima nekih jela koja se ne prave.

Datum posete: mart 2019.
3  Hvala korisniku ena76bg

Komentar je napisan: 7. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam ovde. Prostrano. Odlično uređeno. Prijatno. Visok plafon i odlična ventilacija. Hrana je odlična. Kombinujte predjelo. Servis je extra. Odličan izbor rakija i vina. Kabinet pivo . Usluga prvoklasna. Cene gradske.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Alexbg2507
Komentar je napisan: 8. januar 2019. sa mobilne aplikacije

... interesantni remiksi domaće balkanske kuhinje. Odnos kvalitet-cena blago ne balansiran ali ništa strašno. Posluga još deluje neuigrano ali su ljubazni i pristojni.
Želja za maksimalnim brojem stolova čini da je post za hostesu (ili nekoga ko dočekuje goste) na sred stepenica, skupa sa telefonom za prijem rezervacija. Dočekuje ustvari konobar...
Jedan sto manje će učiniti da sve izgleda super.
Nađite par m2 za garderobu.
Proizvodi su veoma dobri, usluga ok, još malo truda i ima šanse da se ne pretvorite u kafić.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku VladimirM6971
Komentar je napisan: 12. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odusevljena sam. Sve je odlicno od atmosfere, usluge, hrane. Jedva cekam priliku da ih posetim ponovo.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku vrcika991
Komentar je napisan: 11. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Pa da pocnemo od pocetka:

Fenomenalna dobrodoslica sa aperitivom u hladnoj sobi gde sluze rakiju na -10 stepeni, zatim jos bolji starteri kao sto su Rasine rolnice, slane bajadere, i razni namazi, zatim glavno jelo Dzumbus piletina sa kus-kusom, i kad pomislite da ne moze bolje stize dezert- Koh u kokosovom mleku. Preuskusno!

Usluga takodje bez greske, od nasmejane hostese do jako ljubaznih i profesionalnih konobara/ce.

Sto se mene tice sve preporuke!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku TiccaJ

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Džumbus gledali su i

Restaurant Džumbus – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!