Komentar je napisan: 18. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Prilikom boravka u Beogradu odlucila sam da odsedam u Hotelu koji poseduje 4 * i nalazi se u centru grada. Ovaj hotel je to i trebao da ispuni i da se odmorim pred poslovne termine koje sam imala u toku dana nakon napornog puta. Nazalost to je bilo nemoguce. Sobarice koje su zadužena da nam ulepsaju boravak u hotelu su sve drugo samo ne to. Osobe koje su i za pijacu za rasprodaje zadužene su tise i kulturnije od njih. Od ranog jutra galama , provirivanje u sobu i pored oznake da ne uznemiravaju. Lupanje usisivačem po zidovima hodnika vrata zidova. Nimalo obzira na druge goste i pokusaja da razumeju zasto je neko okacio ne uznemiravaj. Žaleći se recepciji oni su me obavestili da one moraju da raspremaju, kada sam rekla da cu istog momenta napustiti hotel i da mi vrate novac jer ako one moraju citav sprat da raspremaju trebam li ja da to trpim onda su mi ponudili da mi promjene sobu. Sto bi znacilo da ja izdjem iz sobe ponovo zapakujem stvari i ponovo se raspakivam. Duhovito s'njihove strane. Da bi na kraju ostalo na tome da one predju na drugi sprat i raspremaju i bar narednih sat dva poštede me buke. Ali zato sam. Ja bila postedjena sna i mira. Nakon takvog budjenja ko bi mogao da zaspi ponovo.

Datum boravka: oktobar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku viktorijairis
Komentar je napisan: 19. avgust 2016.

Lokacija ne može biti bolja i savršen izbor za ljude kojima je bitna garaža. Ona je u sklopu hotela i besplatna je što je rijetkost u centru. Hotel ima preudobne krevete i posteljinu, jako mirno i lijepo smo spavali. Mala zamjerka na pritisak u tušu. Doručak je solidan mada je meni osobno nedostajao bolji izbor salama i marmelade. Spa zona fantastična i po umjerenim cijenama za hotele.

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku lindakrmpotic

Datum boravka: novembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
LifeDesignHotel, Manager objekta Life Design Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Komentar je napisan: 3. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: decembar 2018.
Komentar je napisan: 23. jul 2018.

Datum boravka: jun 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je samostalno