Komentar je napisan: 3. januar 2017.

Lep hotel, lep ambijent, osoblje veoma uslužno i prijatno.
Sobe su čiste, lepo i moderno uređene.
Doručak je bio najbolji deo boravka u ovom hotelu.Neverovatna hrana, ogroman izbor, odličan smoothie. Definitivno, najbolji doručak od svih hotela u kojima sam do sada boravila u Beogradu,

Datum boravka: februar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Irena_Borisavljevic
LifeDesignHotel, Sales Team objekta Life Design Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. april 2017.

Draga Irena,

Hvala Vam na divnom komentaru vezanom za boravak u našem hotelu!

Nadamo se da ćemo imati priliku ponovo da budemo Vaša "kuća van kuće" kada dođete u Beograd. A sigurni smo da ćete uspeti da se odmorite u našem spa centru ili isprobate neki novi ukus smoothija!

Komentar je napisan: 19. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Po dolasku Beograd odseo sam u Life Design Hotelu u kojem sam već bio dva puta odsedao i u kojem sam već imao problem sa nepristojnim sobaricama. Nadajući se da time sto ću im na recepciji skrenuti pažnju da sam umoran od puta i da mi je potreban miran san biti dovoljno da shvate da mi daju sobu u mirnom delu i da će opomenuti sobarice na ponašanje jer sam i izneo svoje iskustvo poslednji put. Sat vremena je proslo od mog sna da bi tortura počela. Nesnošljiva galama sobarica kroz hodnik smejanje dovikivanje is soba. Nadglasavanje usisivaca koji je takodje bucan i kojim pri tome još rukuju kao dete igračkom, lupajuci po stokovima,vratima,zidovima. Ni jednog momenta ne pokušavajući da se zapitaju zašto je neko stavio na vrata ne uznemiravaj! Možda ne znaju da čitaju a kako se ponašaju verovatno i ne znaju. Pozvao sam recepciju koja je rekla da im je ona rekla da budu tise jer sam im po dolasku skrenuo pažnju ali to očigledno u ovom hotelu nevaži. Kada sam rekao da cu napustiti hotel i da mi vrate novac ponudjeno mi je da promenim sobu. Sto znaci da iz kreveta nanovo ustajem i pakujem stvari da bih promenio sobu u kojoj ću moci da spavam jer sobarice moraju da čiste taj sprat?! Bravo za glupost. Naravno da nisam hteo. Sve u svemu šteta lokacije i optimalnog izgleda hotela kada su im zidovi prenosnici zvukova na kojima su očigledno štedeli jer sam kasnije u hodniku čuo sve sto se prica iz soba. Izolacija nula. Pri tome i defekt svetla u ulazu sobe koje se ne gasi a nemajući snage više ni da se raspravljam nisam sugerisao.

Datum boravka: oktobar 2016.
3  Hvala korisniku Buco23
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Prilikom boravka u Beogradu odlucila sam da odsedam u Hotelu koji poseduje 4 * i nalazi se u centru grada. Ovaj hotel je to i trebao da ispuni i da se odmorim pred poslovne termine koje sam imala u toku dana nakon napornog puta. Nazalost to je bilo nemoguce. Sobarice koje su zadužena da nam ulepsaju boravak u hotelu su sve drugo samo ne to. Osobe koje su i za pijacu za rasprodaje zadužene su tise i kulturnije od njih. Od ranog jutra galama , provirivanje u sobu i pored oznake da ne uznemiravaju. Lupanje usisivačem po zidovima hodnika vrata zidova. Nimalo obzira na druge goste i pokusaja da razumeju zasto je neko okacio ne uznemiravaj. Žaleći se recepciji oni su me obavestili da one moraju da raspremaju, kada sam rekla da cu istog momenta napustiti hotel i da mi vrate novac jer ako one moraju citav sprat da raspremaju trebam li ja da to trpim onda su mi ponudili da mi promjene sobu. Sto bi znacilo da ja izdjem iz sobe ponovo zapakujem stvari i ponovo se raspakivam. Duhovito s'njihove strane. Da bi na kraju ostalo na tome da one predju na drugi sprat i raspremaju i bar narednih sat dva poštede me buke. Ali zato sam. Ja bila postedjena sna i mira. Nakon takvog budjenja ko bi mogao da zaspi ponovo.

Datum boravka: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku viktorijairis
Komentar je napisan: 19. avgust 2016.

Lokacija ne može biti bolja i savršen izbor za ljude kojima je bitna garaža. Ona je u sklopu hotela i besplatna je što je rijetkost u centru. Hotel ima preudobne krevete i posteljinu, jako mirno i lijepo smo spavali. Mala zamjerka na pritisak u tušu. Doručak je solidan mada je meni osobno nedostajao bolji izbor salama i marmelade. Spa zona fantastična i po umjerenim cijenama za hotele.

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku lindakrmpotic