Tripadvisor
Postavi
Prijemno sanduče
Komentar je napisan: 1. novembar 2019.

Vec dva puta smo bili gosti ovog hotela... Odlicna lokacija, ljubazne devojke na recepciji, bogat i raznovrstan dorucak, ciste sobe,a cena sasvim pristojna... Samo tako nastavite, sve pohvale, i opet se vidimo!

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku JelenaIvica
Komentar je napisan: 22. jul 2019.

Čitajući komentare, malo sam se zabrinula, ali kad sam stigla shvatila sam da nema razloga.
Ljubazno osoblje na recepciji, divne sobarice, bar gospođa koja je bila zadužena za moj sprat, gospođa Goca-hvala Vam za divan boravak, pravi ste profesionalac. Opet sta očekivati od divnog hotela, odlično pozicioniranog i za turiste i za poslovne ljude.

Datum boravka: jul 2019.
Hvala korisniku Wehea
Komentar je napisan: 25. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel se nalazi na odlicnoj lokaciji,osoblje ljubazno i uvijek na usluzi da vam pomognu,sobe ciste i uredne,wellnes dobar,,,sljedeci put kad budem dolazio u Beograd hotel Life Design bit ce moj ponovni izbor

Datum boravka: februar 2018.
Hvala korisniku makibiograd
Komentar je napisan: 3. januar 2017.

Lep hotel, lep ambijent, osoblje veoma uslužno i prijatno.
Sobe su čiste, lepo i moderno uređene.
Doručak je bio najbolji deo boravka u ovom hotelu.Neverovatna hrana, ogroman izbor, odličan smoothie. Definitivno, najbolji doručak od svih hotela u kojima sam do sada boravila u Beogradu,

Datum boravka: februar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Irena_Borisavljevic
LifeDesignHotel, Sales Team objekta Life Design Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. april 2017.

Draga Irena,

Hvala Vam na divnom komentaru vezanom za boravak u našem hotelu!

Nadamo se da ćemo imati priliku ponovo da budemo Vaša "kuća van kuće" kada dođete u Beograd. A sigurni smo da ćete uspeti da se odmorite u našem spa centru ili isprobate neki novi ukus smoothija!

Komentar je napisan: 19. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Po dolasku Beograd odseo sam u Life Design Hotelu u kojem sam već bio dva puta odsedao i u kojem sam već imao problem sa nepristojnim sobaricama. Nadajući se da time sto ću im na recepciji skrenuti pažnju da sam umoran od puta i da mi je potreban miran san biti dovoljno da shvate da mi daju sobu u mirnom delu i da će opomenuti sobarice na ponašanje jer sam i izneo svoje iskustvo poslednji put. Sat vremena je proslo od mog sna da bi tortura počela. Nesnošljiva galama sobarica kroz hodnik smejanje dovikivanje is soba. Nadglasavanje usisivaca koji je takodje bucan i kojim pri tome još rukuju kao dete igračkom, lupajuci po stokovima,vratima,zidovima. Ni jednog momenta ne pokušavajući da se zapitaju zašto je neko stavio na vrata ne uznemiravaj! Možda ne znaju da čitaju a kako se ponašaju verovatno i ne znaju. Pozvao sam recepciju koja je rekla da im je ona rekla da budu tise jer sam im po dolasku skrenuo pažnju ali to očigledno u ovom hotelu nevaži. Kada sam rekao da cu napustiti hotel i da mi vrate novac ponudjeno mi je da promenim sobu. Sto znaci da iz kreveta nanovo ustajem i pakujem stvari da bih promenio sobu u kojoj ću moci da spavam jer sobarice moraju da čiste taj sprat?! Bravo za glupost. Naravno da nisam hteo. Sve u svemu šteta lokacije i optimalnog izgleda hotela kada su im zidovi prenosnici zvukova na kojima su očigledno štedeli jer sam kasnije u hodniku čuo sve sto se prica iz soba. Izolacija nula. Pri tome i defekt svetla u ulazu sobe koje se ne gasi a nemajući snage više ni da se raspravljam nisam sugerisao.

Datum boravka: oktobar 2016.
4  Hvala korisniku Buco23