“Prelep ambijent”
Komentar o hotelu Restoran Radnički

Restoran Radnički
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Cuo sam dosta lepog o restoranu pa sam hteo da se uverim iz prve ruke.
Bili su u pravu. Za sve.
I prelepa basta (sala je zatvorena zbog covida) i ljubazno osoblje i ukusna klopa i cistoca na zavidnom nivou.
Mesto jednostavno ima energiju koja te veze za sebe i ne pusta.
Ne prestajes da mislis o restoranu danima posle.
Jedan od retkih restorana ciji kontakt imam sacuvan. Vredi !

Hvala korisniku drzelic

Komentar je napisan: 18. maj 2020.

Sjajna klopa, ljubazno osoblje, prijatan ambijent i pristojne cene. Bukvalno sve potaman i sve pohvale. Ne znam kako je unutra ali basta je odlicna. Bili smo po sumornom danu kada je povremeno padala kisica, a ipak smo jeli napolju jer je basta natkrivena. Parking takodje obezbedjen i velik.

Datum posete: maj 2020.
1  Hvala korisniku Veka1979
Komentar je napisan: 29. februar 2020.

Pravi restoran, sa vrhunskom hranom i vrhunskom i profesionanom uslugom. Cene su za nijansu vece od proseka u gradu, ali velicina porcija ( nisu ogromne ali su za dobro izglednele goste) a narocito ukus hrane i nacin serviranja to potpuno opravdavaju. Ako zelite da nekome ko nije iz Srbije predstavite ukuse nase zemlje - odvetite ga u Radnicki, necete pogresiti. I, iako je moguce naci mesto bez rezervacije (mada tesko) , pozovite ih i rezervisite.

Hvala korisniku NikolaV469
Komentar je napisan: 11. januar 2020.

Hrana je izvrsna i porcije su obilne. Konobari su jako prijatni i profesionalni i ambijent je prelep. Sve u svemu ekstra!

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Jjeca96
Komentar je napisan: 5. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana je top. Sve sto smo jeli svaki put je bilo vrhunski. Konobari su stvarno extra. Samo tako nastavite...

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku R3248ZG_

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Radnički gledali su i

Restoran Radnički – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!