“Moram da pohvalim osoblje,pogotovo menadzera Petra i da mu se zahvalim na odabiru vina.”
Komentar o hotelu Restoran Mokum

Restoran Mokum
Rangiran na 1.167. mestu od 1.806 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 3. mart 2021.

Lep ambijent.

Datum posete: februar 2021.
1  Hvala korisniku Jpet16

Komentar je napisan: 26. oktobar 2020.

Suprug I ja smo rezervisali veceru povodom godisnjice braka. Potvrdu o rezervaciji smo dobili putem maila. Po dolasku u restoran nam je receno da je to vece organizovana privatna zurka I da ne mozemo da udjemo. Nas o promeni, ili otkazivanju niko nije obavestio. Menadzer je sisao da nam to kaze I dao nam vizit kartu. Toliko. Neprofesionalno ponasanje prema gostima, neznanje u pruzanju resenja za greske koje sami prave. To nije customer care!!!!

Hvala korisniku Ruzmare
Komentar je napisan: 28. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Divan romantican restoran,sa savrsenim pogledom na grad.Odlicna muzika,konobari usluzni.Primetila sam da menadzer sve vreme gleda kako se gosti provode,i da je to jako bitno ovde.Puno stranih veselih turista.Hrana odlicna.Brza usluga.

3  Hvala korisniku MajaiSara
milicastanojevic10, Public Relations Manager objekta Restoran Mokum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. maj 2020.

Poštovani,

Hvala Vam puno na lepom komentaru. Drago nam je što ste uživali tokom boravka u našem restoranu.

Srdačan pozdrav,
Mokum

Komentar je napisan: 29. decembar 2019.

Rezervisali smo sto za dvoje a kada smo dosli stavili su nas za sto sa 10 nepoznatih osoba.U pitanju je bila proslava veridbe i naglasenl je da nam treba sto za dvoje.Domaci je bio jako neljubazan i nije cak hteo ni da poprica sa nama.

Hvala korisniku Jovana198929
Komentar je napisan: 23. oktobar 2019.

Elegantno, prelep pogled, ukusna hrana, ljubazno osoblje. Preporuka za sve koji vole da provedu vreme uz rucak ili veceru sa pogledom na grad

1  Hvala korisniku GOCA1009
milicastanojevic10, Public Relations Manager objekta Restoran Mokum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. novembar 2019.

Draga Goco,

Mnogo Vam hvala na lepim rečima! Nadamo se da ćete nas posetiti ponovo. :)

Veliki pozdrav,
Mokum tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Mokum gledali su i

Restoran Mokum – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!